הפלגות לאיטליה

המדינה עם המורשת ההיסטורית והתרבותית העשירה ביותר בעולם

הפלגה של MSC באיטליה היא מהמועדפות ביותר על האורחים שלנו ועל המטיילים ברחבי העולם, מסיבה טובה. יש בה אינספור הזדמנויות להתחבר ליופי הטבעי של ההרים וקו החוף, היסטוריה שחוזרת אחורה אלפי שנים ושלל אטרקציות וחוויות משנה חיים.

עונת השייט באיטליה 2024 – 2025 פתוחה כעת להזמנות, ואנו ניתן לכם את כל הסיבות להעלות את היעד הזה לראש רשימת החופשות שלכם השנה.

המורשת ההיסטורית והתרבותית של איטליה היא מהעשירות בעולם, וללא ספק הייתה לה השפעה חזקה על התפתחות התרבות המערבית. איטליה מתגאה במספר הגדול ביותר של אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו מכל מדינה אחרת בעולם, והיא המדינה עם מספר המבקרים הגדול ביותר למטר רבוע.

בחרו בהפלגה של MSC באיטליה וגלו כמה מהערים האמנותיות ביותר במדינה, כמו ונציה, עם מאות התעלות שלה והמוניטין שלה כעיר הרומנטית ביותר בעולם, או רומא הידועה גם בשם עיר הנצח, בירתה של האימפריה הרומית, ובמשך מאות שנים, הבירה הפוליטית והתרבותית של הציוויליזציה המערבית, היא יעד חובה במסלול הטיול שלכם. יש כל מה שחובב היסטוריה יכול לבקש.

כמובן שלא נשכח את האזור הכפרי הציורי של טוסקנה, עם הכרמים והכפרים מימי הביניים, כמו גם את סרדיניה וסיציליה, המפורסמות בחופים המרהיבים ובערים החמימות והעתיקות שלהן.

לבסוף כל יעד באיטליה מספק למבקרים הזדמנות לטעום מהמאכלים המגוונים של המסורת הקולינרית האיטלקית המשובחת. אל תפספסו את ההזדמנות לטעום פיצה אותנטית בנאפולי או מנת פסטה נפלאה ברומא בעונת השייט באיטליה 2024 – 2025.

הפלגות ברחבי איטליה הן הזדמנות ליהנות מעולם של יופי טבעי וממגוון של מאכלים משובחים. עיינו בכל מסלולי השייט הנרחבים באיטליה והחלו לתכנן את הטיול הבא שלכם.

נמלי איטליה

עכשיו ניתן ליהנות מעונת השייט באיטליה 2024 – 2025 ואתם מוזמנים לבחור לנוחותכם לצאת מכל אחת מערי הנמל באיטליה.
לא משנה אם תבחרו להתחיל את השייט שלכם באחד מהנמלים החשובים בים התיכון, גנואה, או שתתחילו את המסע שלכם על הצוקים התלולים של אנקונה, עם הפלגות MSC Cruises תיהנו משייט בלתי נשכח.

ונציה
צ'יוויטווקיה
גנואה