הפלגות ממיאמי

חופים יפים, זוהר והתרבות התוססת של אמריקה הלטינית

מיאמי נקראת השער ליבשת אמריקה, והיא אכן עיר גלובלית זוהרת מאוד לחקור בתחילת או בסופו של שייט עם MSC בקריביים ובאנטילים. ביתם של תרבויות רבות, העיר מיאמי רוחשת טעמים מאמריקה, החל מקובה ושכונת הוואנה הקטנה – אחד המקומות המשמעותיים ביותר מבחינה היסטורית, בעוד ווינווד מפורסמת באמנות הקיר שלה ובהיסטוריה פורטו-ריקנית.

מעבר למפרץ ביסקיין שוכנת העיר מיאמי ביץ', ביתו של סאות' ביץ' המפורסם בעולם. סיור פרטי מודרך ומאורגן של MSC פותח בפניכם עולם של אפשרויות: תיהנו מהחוף, צפו בארכיטקטורת הארט דקו של העיר ותיהנו ממשקה באושן דרייב האגדי, שם תוכלו לצפות באנשים, ואולי לזהות סלבריטאי. אם הזמן מאפשר, צאו לטייל ברחוב לינקולן האמנותי, עמוס בבתי קפה וחנויות בצד הרחוב.

מול נמל MSC Cruises במרכז מיאמי נמצא Bayside Marketplace – מרכז מסחרי תוסס המהווה אזור היערכות לסיורים בסירה במיאמי. לראות את העיר מהמים, על קו הרקיע המרשים והאחוזות על קו המים, היא חוויה בפני עצמה. אזור מרכז העיר מתהדר גם במרכז לאמנויות הבמה המסנוור, במוזיאון המדע, במוזיאון פרז לאמנות במיאמי (הידוע כ-PAMM), בפארק בייפרונט הנופי והארנה בה משחקת קבוצת הכדורסל שלוש פעמים אלופת ה-NBA מיאמי היט. מיאמי ידועה בזכות הקניות שלה. קפצו לסיור כדי לראות את האתרים המרכזיים בעיר ואחריו תהנו מקניות באחד ממרכזי הקניות הגדולים והחדשים ביותר של מיאמי: קניון דולפין. עם יותר מ-240 חנויות קמעונאיות, ככל הניראה אתם תצטרכו לפנות מקום במזוודה שלכם עבור כל הקניות. למרבה המזל, יש מספר חנויות למזוודות בקניון. סעו מערבה על פני העיר אל תוך השממה הפראית בסיור של MSC אל האוורגליידס. בפארק הלאומי הזה שבו המים הם האטרקציה המרכזית, שלא כמו בכל מקום בצפון אמריקה, חובבי טבע יכולים לקפוץ לסיור בסירת אוויר דרך אדמת הביצות ודרכי המים כדי לזהות תנינים ומגוון ציפורים.

אושן קיי השמורה הימית של MSC

גלו את היעד הבלעדי והחדש שלנו ממיאמי 

הטבע יצר את זה יפה, אנחנו הפכנו את זה לייחודי.

צללו עמוק לתוך היופי הטבעי של איי בהאמה: מקום של צבע מגרה, שמש זוהרת, שקיעות פסטליות, משב רוח נעים ושפע של ירוק. התחברו לעולם הטבע, הרגישו את החום של הרוח הבהמית וטבלו בסביבה ידידותית לסביבה. ב-Ocean Cay תוכלו להתענג על ארוחות טריות מהמסורת הקולינרית הבינלאומית, ליהנות מעיסוי מרגיע בביתן אופייני ולגלות את יופיו של הים, עם סיורים ייעודיים מעל ומתחת למים.

הפלגות ממיאמי והפלגות אל מיאמי בשנת 2024 

דרכי הגעה לנמל של מיאמי

דרכי הגעה לנמל של מיאמי