הפלגות מסירקוזה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בסירקוזה

הנמל של סירקוזה הוא מרכז חדש לאניות MSC בהפלגות לים התיכון, הן כנמל יציאה והן כנמל הגעה.

עיר הנמל האיטלקית סירקוזה, יעד מבוקש בהפלגות MSC לים התיכון ,ממוקמת בסיציליה על החוף היוני. השער לנוטו ולרגוזה, סירקוזה מפורסמת בזכות השמש המפוארת שלה, המורשת העתיקה והפיאצות הבארוקיות שלה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • נוטו, בירת הבארוק הסיציליאני
  • מודיקה, רגוסה וסיציליה
  • סירקיוז

נוטו מפורסמת ברחבי העולם בזכות יצירות האמנות והארכיטקטורת הבארוק שלה. נסיעה קצרה ברכבת מנמל סירקוזה, היא יעד שאי אפשר להחמיץ עם אחד מסיורי החוף של MSC. העיר ממוקמת לאורך מורדות הר איבלי, המאופיינת במטעי זיתים ועצי שקד. לאחר רעידת אדמה בסוף המאה ה-16, העיר נבנתה מחדש על ידי האדריכלים הגאונים רוסריו גגליארדי ופרנצ'סקו סורטינו, בין היתר, שיצרו יצירת מופת ייחודית של הבארוק הסיציליאני המוכר עם מעמד של אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. לבלות יום באזור הכפרי יוצא הדופן ובבארוק האטמוספרי. ערים המועמדות כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו בשל נפלאותיהן האמנותיות והארכיטקטוניות העשירות. התחילו את הסיור חוף של MSC זה בעיירה רגוסה, שם תגלו את העיר העתיקה של רגוסה איבלה, הידועה בשם "פנינת הבארוק" בשל הארמונות, הגנים והכנסיות שלה. הסיור ממשיך עם ביקור ב- מודיקה, ארמונות בארוק ידועים וכיכרות יפהפיות זרועות דקלים וביתם של שוקולטיירים מפורסמים בעולם. לפני החזרה לאוניה, התחנה הסופית תהיה סיציליה. בקרו בכנסיות סנט'איגנציו וסן ג'ובאני, התפעלו מהפנים המרהיב שלהן, וסיור ברחובות ובכיכרות הראשיים של העיירה.

חוו את סירקוזה כמקומיים עם סיור רגלי. עשו את דרככם אל השוק הישן, שבו ניתן לטעום שפע של אוכל סיציליאני כמו קנוליגרניטה ו בריוש. בקרו בהריסות מקדש אפולו ולאחר מכן לכו אל קורסו מתאוטי, אזור הקניות האלגנטי ביותר של העיר. סירקיוזה היא גם ביתם של קתדרלות מדהימות ומנזר סנטה לוצ'יה, ביתו של ציור קרוואג'יו המפורסם בעולם. כדי להשלים את הסיור, עולים על סירה סמוכה לסיור מעורר השראה באי אורטיגיה, הלב ההיסטורי של סירקוזה, לראות אותו מהים.

הפלגות מסירקוזה והפלגות לסירקוזה (סיציליה) ב-2024

דרכי הגעה לנמל הפלגות סירקוזה (סיציליה)

 

דרכי הגעה לנמל הפלגות סירקוזה (סיציליה)