אוניות MSC

בזמן שאנו ממשיכים לגדול ולשפר את צי האניות שלנו, ישנו מגוון עצום של פיצ'רים ייחודיים שהאורחים שלנו יוכלו לגלות על כל אחת מהאניות של MSC.
האניות שלנו מציעות את מיטב הקלאסיקה האלגנטית והתחכום החדשני בכל תחום החל מנוחות, מטבח גורמה, מתקנים חדשניים, עילויות בידור ושפע חוויות על הסיפון. האניות החדשות שלנו מדגימות גם את המחויבות שלנו לתיירות בעלת השפעה סביבתית נמוכה יותר, עם טכנולוגיה מובנית המתמקדת בהפחתת ההשפעה שלנו על הטבע.

בחרו את האנייה של MSC Cruises שאתם הכי אוהבים כבר היום, וצאו לגלות דרך מרהיבה להפליג בים.

MSC for ME

טכנולוגיית MSC לרמת אירוח מושלמת

MSC for Me נועדה לענות על צרכי האורחים שלנו עד לפרטים הקטנים ביותר, על מנת למקסם את חוויית החופשה. באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים ביותר, טכנולוגיית MSC for Me מחברת בין אורחים, הצוות והאונייה כך שהזמן שלכם על הסיפון הוא ממש בידיים שלכם, בנוחות ובפשטות מרבית

ECO SHIPS

מערכות חדשניות לחיסכון באנרגיה ומיחזור מים המותקנות על הספינות האחרונות שלנו

MSC  היא חברת שייט ידידותית לסביבה, עם מערכות חדשניות לחיסכון באנרגיה ובמחזור מים המותקנות על האוניות שלנו.

יש לנו כבוד גדול לאוקיינוסים בעולם, ובעוד אנו משיטים מספר הולך וגדל של אורחים ברחבי העולם, אנו שואפים ללא הרף לצמצם את ההשפעה שלנו על הסביבה לכל נוסע. באמצעות שימוש בטכנולוגיה מודרנית ופעולות ידידותיות לסביבה, אנו שואפים להפחית את ההשפעה הסביבתית של ההפלגות שלנו. משימוש בדלקים ימיים נקיים יותר, דרך טכנולוגיה לשיפור היעילות, ועד למערכות המיחזור המתקדמות שלנו, אנו מאמינים מאוד שהגדלנו אחריות כלפי הסביבה.

יותר

לכן, אנו פועלים ללא הרף לצמצום ההשפעה שלנו על הסביבה, ולייעל את מסלולי השייט שלנו כדי לסייע בהפחתת צריכת הדלק.

אחת הדרכים לחסוך בדלק היא הורדת עמידות למים. MSC Cruises משתמשת בצבע נוגד עכירות על גבי הגופים של כל הספינות שלה כדי למנוע שיבושים בגוף ולהפחית באופן משמעותי את הגרר.

לכל ספינה בצי MSC Cruises יש קצין איכות הסביבה שאחראי על כל ההיבטים הסביבתיים על הסיפון. כל פעילויות המיחזור וניהול הפסולת מנוטרות בקפידה.

MSC Cruises צופה פני עתיד באופן שבו בנתה את הספינות שלה והכינה אותן לחוקים ולתקנות עתידיים. המנועים שלנו כבר מוסמכים לתקני פליטת NOX העתידיים, והם עומדים בדרישות העדכניות של IMO-MARPOL נספח VI. בנוסף, חלק מהספינות שלנו מצוידות במערכות ניקוי פליטות, להפחתת פליטת SOx המשתחררת מהמנוע הראשי.

מערכת ניהול מי הנטל האופטימלית שלנו תואמת גם להנחיות ה-IMO העדכניות שמטרתן למזער את ההשפעה הסביבתית.

פחות