אוניות MSC

האוניות הטובות ביותר שלנו
בזמן שאנו ממשיכים לגדול ולשפר את צי האניות שלנו, ישנו מגוון עצום של פיצ'רים ייחודיים שהאורחים שלנו יוכלו לגלות על כל אחת מהאניות של MSC.
האניות שלנו מציעות את מיטב הקלאסיקה האלגנטית והתחכום החדשני בכל תחום החל מנוחות, מטבח גורמה, מתקנים חדשניים, עילויות בידור ושפע חוויות על הסיפון. האניות החדשות והטובות ביותר שלנו פורצות דרך גם בתחום של תיירות ידידותית לסביבה, עם טכנולוגיות מיוחדות המתמקדות באיכות הסביבה ובהגנה על הים.

בחר את האנייה של MSC Cruises שאתם הכי אוהבים כבר היום, וצאו לגלות דרך מרהיבה להפליג בים.

MSC for ME

טכנולוגיית MSC לרמת אירוח מושלמת

MSC for Me נועדה לענות על צרכי האורחים שלנו עד לפרטים הקטנים ביותר, על מנת למקסם את חוויית החופשה. באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים ביותר, טכנולוגיית MSC for Me מחברת בין אורחים, הצוות והאונייה כך שהזמן שלכם על הסיפון הוא ממש בידיים שלכם, בנוחות ובפשטות מרבית

ECO SHIPS

ים של דאגה לסביבה

MSC  היא חברת שייט ידידותית לסביבה, עם מערכות חדשניות לחיסכון באנרגיה ובמחזור מים המותקנות על האוניות שלנו.

יש לנו אהבה גדולה לאוקיינוסים של העולם, וככל שאנו משיטים מספר הולך וגדל של אורחים ברחבי העולם, אנו שואפים ללא הרף לצמצם את ההשפעה שלנו על הסביבה. באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדישות וחומרים ידידותיים לסביבה, אנו מצמצמים הלכה למעשה את ההשפעה הסביבתית של ההפלגות שלנו; משימוש בדלק האיכותי ביותר הזמין בנמלים, לטכנולוגיה משפרת יעילות, ועד למערכות המחזור המתקדמות שלנו.
אנו מאמינים שמובילות בים, פירושה אחריות מוגברת כלפי הסביבה.

יותר

לכן, אנו פועלים ללא הרף לצמצום ההשפעה שלנו על הסיפון והחוף, ולייעל את מסלולי השייט כדי לסייע בהפחתת צריכת הדלק.

הדרך היעילה ביותר לחסוך בדלק בשיוט היא על ידי הורדת עמידות למים. MSC Cruises משתמשת בצבע נוגד עכירות ללא TBT על גבי כל הספינות שלה כדי למנוע שיבושים בגוף ולהפחית באופן משמעותי את הגרר.

מערכת תכנון וניטור ההפלגה שלנו מאפשרת לנו ליישם ניתוח נתיב ולעקוב אחר כל אחת מהספינות שלנו בקצב עדכון של שנייה אחת ובדיוק של פחות מחמישה מטרים. על ידי ניטור נתונים טכניים כגון כוח וצריכת דלק, אנו מפחיתים למעשה את פליטת ה-CO2.

כל ספינת תענוגות של MSC תוכננה ונבנתה עם הטכנולוגיה הטובה ביותר הקיימת וכל צי ה-MSC כולל טכנולוגיות וציוד חדישים להגנה על הסביבה הימית והאווירית.

לכל ספינה בצי MSC Cruises יש קצין איכות הסביבה שאחראי על כל ההיבטים הסביבתיים על הסיפון. כל פעילויות המיחזור וניהול הפסולת מנוטרות בקפידה ואנשי הצוות העוסקים בהליכי מיחזור וכן בטיפול, איסוף, מיון וניהול האשפה, מקבלים הדרכה לפעול בהתאם לנהלים שלנו.

MSC Cruises צופה פני עתיד באופן שבו בנתה את ספינותיה והכינה אותן לחוקים ולתקנות עתידיים. המנועים שלנו כבר מוסמכים לתקני פליטת NOX העתידיים, והם עומדים בדרישות העדכניות של IMO-MARPOL נספח VI. בנוסף, חלק מהספינות שלנו מצוידות במערכות ניקוי פליטות, להפחתת פליטת SOx המשתחררת מהמנוע הראשי.

מערכת ניהול מי הנטל האופטימלית שלנו תואמת גם את הנחיות ה-IMO העדכניות שמטרתן למזער את ההשפעה הסביבתית.

פחות