הפלגות לאטנה וטאורמינה דרך מסינה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לטאורמינה, הר אטנה ומסינה

מסינה המופלאה, היושבת  על החוף היוני של סיציליה, היא הפינוק האיטלקי האולטימטיבי. היעד הזה של הפלגות הים התיכון של MSC מוכר ביופיו הטבעי ובאתרים ההיסטוריים, כולל קתדרלות, אנדרטאות ומוזיאונים. סעו דרומה כדי לראות עיירות וכפרים מדהימים, כמו טאורמינה, או בקרו בהר אטנה המפורסם, הר געש פעיל ונקודת מוקד במיתולוגיה היוונית.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • התיאטרון היווני-רומי של טאורמינה
  • הר אתנה
  • מסינה

משקיף על המים הצלולים של הים התיכון וממוקם על רקע הדרמטי של הר אטנה, טאורמינה הוא היהלום הנוצץ שבכתר סיציליה. בקרו בעיירה ההיסטורית הזו בראש גבעה בסיור של MSC Cruises ותיהנו מיום של ארכיטקטורה יוצאת דופן ונופים עוצרי נשימה.

עצרו ליד התיאטרון היווני-רומי הקלאסי, ארמון קורוואיה מימי הביניים והתיאטרון הרומי העתיק אודיאון. לאחר מכן, הסתובבו ברחובות היפים של העיירה והתמכרו למקום של קניות. גלו את נופי הירח של הר אטנה בסיור של פעם בחיים. הזמינו סיורי  MSC Cruises להר הגעש הפעיל של סיציליה, אתר אגדי במיתולוגיה היוונית. נעלה 1,900 מטר אל מסוף הרכבל של "מקלט ספיאנצה" לפני הליכה בנופים הוולקניים סביב מכתשי סילבסטרי הלא פעילים. לאחר מכן, עולים על רכב ענק בשטח לנסיעה עד לגובה של 2,920 מטר טורה דל פילוספו (מגדל הפילוסוף המדהים). אחת הערים המרכזיות של סיציליה היא ללא ספק מסינה, יעד שניתן לבקר בו. סיור MSC Cruises. מסינה היא עיר השוכנת בחלק הצפון מזרחי של סיציליה, ממש ליד המיצר המפריד בין סיציליה לקלבריה. קחו הצצה לאתרים התיירותיים העיקריים שלה, כגון מזרקת נפטוןבית המשפט והאוניברסיטה. מסינה היא גם ביתו של דואומו איטלקי מסורתי שנבנה במאה ה-18, בו ניתן להתפעל ממגדל הפעמונים והקתדרלה ישירות מהכיכר המרכזית.

הפלגות ממסינה והפלגות למסינה (טאורמינה) ב-2024

דרכי הגעה לנמל השייט מסינה (טאורמינה)

 

דרכי הגעה לנמל השייט מסינה (טאורמינה)