אודות MSC CRUISES

גלו את עתיד עולם השייט

הים הוא הבית שלנו כבר למעלה מ-300 שנה. ההפלגות שלנו נועדו להעשיר, לשמח וליצור חוויות בלתי נשכחות שרק הים יכול ליצור. אבל הים הוא גם מקום שזקוק להגנה. בשייט עם MSC, האורחים שלנו לא רק יוצרים זיכרונות לכל החיים, מבקרים ביעדים מדהימים ונהנים מהאירוח הטוב ביותר – יש להם גם הזדמנות לתרום. אנשי הצוות המנוסים שלנו עומדים לשירותכם ומוכנים לעזור לכם לחשוף את הסודות השמורים ביותר בכל יעד חדש. יש לנו תשוקה וכבוד לים ומחויבות לאירוח מושלם.
מחברי הצוות המנוסים שלנו ועד המהנדסים ובוני האניות המומחים שלנו, אנחנו מבטיחים את העתיד של הים על ידי נקיטת פעולות חיוביות כבר היום.

גלו את עתיד השייט עם MSC Cruises.

החברה שלנו

MSC Cruises היא מותג השייט השלישי בגודלו בעולם ומהמובילים באירופה, דרום אמריקה, אזור המפרץ ודרום אפריקה, עם נתח שוק עצום ופריסה נרחבת, יותר מכל חברה אחרת. בנוסף, אנו מותג השייט העולמי בעל הצמיחה הכי מהירה, עם נוכחות חזקה באיים הקריביים, צפון אמריקה והמזרח הרחוק.

המטה הראשי שלנו נמצא בז'נבה, ומשתייך ל- MSC Group קונצרן הספנות והלוגיסטיקה המוביל בשוויץ עם למעלה מ-300 שנות מורשת ימית.

אנו מעסיקים מעל ל- 30,000 עובדים ברחבי העולם ומציעים חופשות שייט חלומיות במדינות רבות ברחבי העולם.

כל אחד מהקברניטים המוסמכים והמוכשרים שלנו מסתמך על הניסיון של החברה כדי לנווט את צי האניות שלנו.

ההפלגות שלנו

האהבה שלנו לים נמצאת דורות רבים אחורה ולכן אנו להוטים להעביר את התשוקה הזו לדורות הבאים. MSC Cruises מחוייבת להפוך כל הפלגה למסע של גילוי וחוויות בלתי נשכחות עבור כל אורח. אנו מציעים חווית שייט מעשירה, סוחפת ובטוחה, בה תוכלו ליהנות מארוחות גורמה, בידור ברמה עולמית, הופעות ופעילויות לכל המשפחה והטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר.

אנו מציעים בחר רחב של יעדים קלאסיים ואקזוטיים, עם מגוון מסלולים ייחודיים שיחשפו אתכם למראות, צלילים וטעמים של התרבויות המסקרנות ביותר בעולם. האוניות שלנו מפליגות כל השנה בים התיכון ובקריביים (מבקרים גם באושיין קיי, האי הפרטי שלנו באיי הבהאמה). המסלולים העונתיים שלנו כוללים את צפון אירופה, דרום אמריקה, דרום אפריקה, אסיה, צפון אמריקה, דובאי, אבו דאבי וקטאר, סעודיה והים האדום.

צי האוניות שלנו

אנחו רוצים שתגלו את העולם בסטייל, בנוחות ובביטחה. זו הסיבה שאנחנו ב-MSC Cruises מרחיבים ומשפרים את צי האוניות שלנו כל הזמן – לא רק כדי להציע לכם מבחר גדול יותר של יעדים, אלא גם כדי לאפשר לכם חווית שייט מדהימה ומתקדמת!

צי האוניות שלנו משלב בין ניסיון בים למודרניות וחשיבה על העתיד. אוניותינו כיום מתחלקות לשש Class שונות:

MSC World Europa, האנייה הראשונה מסדרת MSC World Class שמציגה פלטפורמה חדשה ופורצת דרך, מפגישה בין טכנולוגיות חדשניות ותכונות עיצוב חלוציות בתעשיית השייט וכוללת את העיצוב האופייני לירכתיים שלה בצורת Y.
MSC World Europa, שהושקה בנובמבר 2022, היא הספינה הראשונה בצי של MSC Cruises, המונעת בדלק LNG והמתקדמת ביותר עד כה, מבחינת שמירה על איכות הסביבה. MSC World America תהיה האנייה השנייה מסדרת MSC World Class החדשנית, אשר תושק באפריל 2025 ותציע שייט ידידותי לסביבה שייצא ממיאמי לאיים הקריביים עם חוויות חדשות, סוחפות וייחודיות בלב ים.

MSC Virtuosa, האונייה אחת מהמתקדמת ביותר מבחינה סביבתית של החברה, הושקה בפברואר 2021. עם קיבולת אורחים כוללת של 6,334 נוסעים, היא האונייה הגדולה ביותר בצי העולמי של MSC Cruises הנמצאת כיום בים. אחותה התאומה, MSC Grandiosa (Meraviglia Plus Class), החלה לפעול בנובמבר 2019.

האוניות האחיות הקטנות יותר MSC Meraviglia ו- MSC Bellissima היו שתי האוניות הראשונות של Meraviglia Class שנכנסו לשירות ב-2017 ו-2019. בשנת 2023 אוניה נוספת, MSC Euribia, המונעת על ידי LNG תצטרף לצי Meraviglia Plus Class.

MSC Seaside ו-MSC Seaview שהושקו ב-2017 ו-2018 מכתיבות מחדש את ספר החוקים של עיצוב אוניות הקרוזים, ומשלבות אזורים פנימיים וחיצוניים כדי לחבר את האורחים עם הים כמו שלא היה מעולם. עם תפוסה של למעלה מ-5000 נוסעים, MSC Seaside ו-MSC Seaview מוסיפות אלמנט ייחודי לצי שלנו ב-MSC. שתי אוניות נוספות גדולות ומשופרות יותר של Seaside EVO,
יהיו בעלות תפוסה של 5,632 אורחים. האונייה הראשונה, MSC Seashore, הושקה ב-2021. אחותה, אוניית MSC Seascape תצטרף אליה בדצמבר 2022.
ארבע האוניות  MSC Preziosa (2013), MSC Divina (2012), MSC Splendida (2009) ו- MSC Fantasia (2008) – משתייכות ל-Fantasia Class המקסימה. MSC Preziosa ו-MSC Divina יכולים להכיל 4,345 אורחים, בעוד ש-MSC Splendida ו-MSC Fantasia מכילות עד 4,363 אורחים.


האוניות המשתייכות לסדרת מוזיקה – MSC Magnifica (2010), MSC Poesia (2008), MSC Orchestra (2007) ו-MSC Musica(2006) בעלות תפוסה של  כ-3,000 אורחים כל אחת.

האוניות הותיקות והמנוסות שלנו שייכות לסדרת ליריקה – MSC Sinfonia (2005), MSC Armonia (2004), MSC Opera (2004) ו- MSC Lirica (2003) – כל אחת מכילה עד כ-2,000 אורחים.

הצי צפוי לגדול ל-23 אוניות חדשות עד 2025, עם אופציות לשש נוספות עד 2030.

קיימות

מתווה עתיד בר קיימא

אנו מחויבים מזה זמן רב למטרה ארוכת טווח להשיג אפס פליטות בפעילות אוניותינו. אנו גם משקיעים באופן משמעותי בטכנולוגיות ימיות מהדור הבא, במטרה לתמוך בהרחבת שימושן בכל התעשייה.

המחויבות שלנו לקיימות סביבתית באה לידי ביטוי גם בדרך שבה אנחנו תומכים בעובדים שלנו ובאלה שבוחרים להפליג איתנו, וכן באופן בו אנו מתקשרים עם השותפים שלנו והקהילות והמקומות שבהם אנו מבקרים.

קרן MSC

תוכניות משנות חיים ברחבי העולם

כחברה בבעלות משפחתית עם מורשת עולמית שראשיתה בשנת 1675, אנו חולקים דאגה לים ולסביבה ואהבה אמיתית למקומות ולתרבויות מעוררי ההשראה אליהם אנחנו מפליגים. כל אלה הובילו אותנו להשיק יוזמות רבות במהלך השנים.

קרן MSC נוסדה בשנת 2018 כדי להוביל ולתאם את התחייבויות השימור וההומניטאריות ברחבי העולם, לפתח את שותפויות פילנתרופיות של כל החברות בקבוצת MSC ולהשיק יוזמות חדשות רבות.

הקרן שלנו פועלת להחזרת האיזון בין אנשים לטבע, תוך שימוש בידע הרב שלנו על הים כדי לנקוט בפעולה מיידית ובכך להגן ולטפח את כדור הארץ והמורשת התרבותית המשותפת שלנו.

אנו מסייעים לאוכלוסיות מוכות אסון ותומכים בקהילות נחשלות ברחבי העולם כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהן באמצעות חינוך, פיתוח בר קיימא ותוכניות רפואיות הומניטריות.

הקרן שלנו פועלת להשיג זאת הן באופן עצמאי והן יחד עם שותפים בעלי חזון חדשני. השותפים העיקריים שלנו הם UNICEF , קרן אנדריאה בוצ'לי , Marevivo ו- Mercy Ships .

פרסים

ISO 50001
ביצועי אנרגיה
ISO 14001
ניהול סביבתי
ISO 22000
ניהול בטיחות מזון
OHSAS 18001
ניהול בטיחות
ISO 9001:2008
ניהול איכות
7 פניני זהב
הספינה הטובה ביותר לטיפול סביבתי