העתיד של עולם השייט

מחוייבים לקידום טיולים ידידותיים לסביבה

"המטרה שלנו ברורה: שהפעילות הימית של MSC Cruises תגיע לאפס פליטות גזי חממה עד שנת 2050."

פיירפרנסיסקו ואגו (PIERFRANCESCO VAGO)
יו"ר ההנהלה

האחריות שלנו: קיימות ואיכות הסביבה

להיות עסק בבעלות משפחתית פירושו שנוכל להשקיע לטווח הארוך,

בשימור כדור הארץ והאוקיינוסים שלו עבור הדורות הבאים.

להבטיח שאנו מפליגים באוקיינוסים בזהירות מירבית,

תוך מתן כבוד לקהילות המקומיות בחופים בהן אנו מבקרים.

דו"חות קיימות

עבור MSC Cruises, קיימות היא לא רק סיסמה אלא מחוייבות עסקית לטווח ארוך.
עיינו בדו"חות הקיימות שלנו כדי להבין יותר על הפעילות שלנו בנושא.

2022
דו"ח קיימות
2021
דו"ח קיימות
2020
דו"ח קיימות
2019
דו"ח קיימות

התוכנית שלנו לשמירה על איכות הסביבה

המסע שלנו לעבר שייט ידידותי לסביבה מתוכנן סביב ארבעה נושאים עיקריים: כדור הארץ, אנשים, מקום ורכש. נושאים אלו הם המניע שלנו לשיפור מתמיד של הביצועים בצי האניות שלנו בנושאים סביבתיים; הדאגה לכלל העובדים וקידום המגוון והכלה מגדרית; פועלים להבטיח שההשפעה שלנו על הקהילות המקומיות בחופים אליהם אנו מגיעים תהיה חיובית; ומקפידים על רכישה אחראית של המוצרים והשירותים שלנו.

כדור הארץ

אנו מחויבים לחלוטין למלא את חלקנו בטיפול בשינויי האקלים ובקידום המגוון הביולוגי באוקיינוס. אנו נחושים להאיץ את המעבר שלנו לעבר אפס פליטות גזי חממה עד 2050. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות טכנולוגיה מובילות, מספנות וספקי דלק כדי להרחיב את הגבולות של מה שאפשרי לעשות בלב ים מבחינה טכנולוגית.

אנשים

MSC Cruises היא חברה ממוקדת אנשים, המעסיקה עשרות אלפי עובדים מלאומים רבים ברחבי העולם. רווחת העובדים שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו. הצוות שלנו ממלא תפקיד חשוב מאוד בהפיכת חווית האורחים שלנו להצלחה, ואנחנו יודעים כמה חשוב לתמוך ברווחתם.

מקום

ההפלגות שלנו מאפשרות לאנשים לבקר בכמה מהיעדים היפים והמרגשים ביותר שיש לעולם להציע – ואנחנו רוצים לעזור לשמור אותם כך.
אנו מקדמים שייט אחראי יותר ומספקים תוצאות כלכליות וסוציאליות גדולות יותר עבור הקהילות ביעדים בהם אנו מבקרים.

רכש

הפעולות שאנו עושים למען איכות הסביבה והקיימות בשייט חלות גם על מדיניות הרכש שלנו. מדי שנה, אנו רוכשים אלפי פריטים שונים לתפקוד הפעילות שלנו, החל מחלקי מנוע ועד סבון ידיים, מדים לצוות ועד אוכל ושתייה ואנו עושים זאת מתוך מחשבה ואחריות.

קרן MSC

כחברה בבעלות משפחתית עם מורשת ימאות עולמית שהחלה ב-1675, אנו דואגים לאוקיינוס ויש בנו אהבה אמיתית למקומות היפים ולתרבויות מעוררות ההשראה שאליהם אנו לוקחים את אורחינו לגלות בכל העולם.

קרן MSC נוסדה ב-2018 כדי להוביל ולתאם את מחוייבויות השימור וההומניטריות הללו ברחבי העולם, לפתח שותפויות פילנטרופיות ארוכות טווח של כל חברות קבוצת MSC Group ולהשיק יוזמות חדשות רבות.

הקרן שלנו עובדת כדי להחזיר את האיזון החשוב בין האדם לטבע, תוך ניצול טווח הפריסה הגלובלי וההיכרות הייחודית שלנו עם הים על מנת לעשות פעולות מיידיות של הגנה על הטבע וכדור הארץ, האוכלוסייה שלו והמורשת התרבותית המשותפת שלנו.
אנו עוזרים לאוכלוסיות מוכות-אסון בהחלמתן ותומכים בקהילות מוחלשות ברחבי העולם לממש את הפוטנציאל המלא שלהם באמצעות חינוך, פיתוח ידידותי לסביבה ותוכניות הומניטריות רפואיות.