הפלגות לפיזה, צ'ינקוואה טרה ופירנצה דרך ליבורנו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בפירנצה, פיזה וצ'ינקווה טרה

על החוף המערבי של טוסקנה שוכנת עיר הנמל הקוסמופוליטית ליבורנו, יעד של MSC בים התיכון. מקום מפלט איטלקי זה ידוע בארכיטקטורה ההיסטורית שלו, במאכלי ים מפוארים ובטיילת על שפת המים.

ליבורנו היא נקודת ההשקה המושלמת לביקור בערים האמנותיות היפות של טוסקנה, פירנצה ופיזה. יתרה מכך, תוכלו למצוא סביבות טבעיות נהדרות, כמו Macchia della Magona, הפרוסות ברחבי האזור.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • גלו את טוסקנה
  • פירנצה
  • צ'ינקווה טרה

גלו את טוסקנה בטיול של MSC Cruises לפיזה, אחת הערים היפות באיטליה. עצרו בפירנצה כדי להעריץ את הקתדרלה של סנטה מריה דל פיורה מהמאה ה-15 לפני שתחקור את השכונה המפוארת. לאחר מכן, סעו לאורך החוף לפיזה כדי להתפעל מה-Piazza dei Miracoli, המגדל הנטוי המפורסם, הקתדרלה של סנטה מריה אסונטה מהמאה ה-13, ובית הטבילה עם החזית הגותית הנהדרת שלה. פירנצה, עיר הבירה של אזור טוסקנה, היא כוכב הרנסנס האיטלקי. יש הרבה מה לגלות בטיול המופלא הזה של MSC Cruises, כולל אוכל משובח, יצירות אמנות ואדריכלות עתיקה. התפעלו מהעיר מהכיכר הפנורמי מיכלאנג’לו לפני שאתם מבקרים בקתדרלת סנטה מריה דל פיורה מהמאה ה-15. ראו את פיאצה סנטה קרוצ'ה ואת הבזיליקה המפורסמת שלה או קבלו יצירות של קאראווג'ו, רפאל ודה וינצ'י וגלריית אופיצי היוקרתית. חוו את האווירה של פירנצה בקצב שלכם, הסתובבו בחנויות האומנים והבוטיקים האופנתיים. או לסעוד באחת המסעדות המדהימות לקערת פסטה או פיצה אותנטית. צאו לטיול של חייכם לצ'ינקווה טרה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו והפארק הלאומי. אזור תוסס זה מורכב מחמישה כפרי חוף: קורניליה, מנארולה, ריומאג'ורה, מונטרוסו אל מארה וורנאצה. צפו בעיירות הצבעוניות הללו מהים, בשיט בסירה לאורך החוף הסלעי. לאחר מכן, עגנו במונטרוסו אל מארה לטיול נינוח במרכז העיר העתיקה כדי לבקר בסן ג'ובאני בטיסטה, כנסייה מהמאה ה-14.

הפלגות מליבורנו והפלגות לליבורנו (פירנצה) ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ליבורנו (פירנצה) 

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ליבורנו (פירנצה)