הפלגות מפלרמו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את הסיורים שלכם מפלרמו ואל פלרמו

נמל פאלרמו, יעד תוסס של MSC Mediterranean Cruises, הוא הבירה האזורית של האי סיציליה. עיר קוסמופוליטית זו ידועה בארכיטקטורה השמימית, אוכל רחוב טעים וחופים יוצאי דופן ביופיין.

סיורי MSC Cruises מציעים שפע של מקומות מרגשים לראות, הכוללים את:

  • פאלרמו והקפלה הפלאטית
  • האתר הארכיאולוגי של סג'סטה והעיירה אריסה
  • צ'פאלו

סיור של MSC Cruises לפלרמו יגרום לכם להתפעל מהשפע של ציוני הדרך של העיר. ראו את כיכרות Politeama ו- Quattro Canti, את פאלאצו ד'אורליאן ואת קפלת הפלאטין המדהימה.

 שילוב של סגנונות נורמניים, ביזנטיים ופאטימיים, יצירת מופת זו מהמאה ה-12 כוללת פסיפסים מנצנצים, קשתות ערביות ותקרת מוקרנאס מרהיבה. לאחר מכן, ראו את ארמון נורמן ואת כנסיית בארוק עוצרת נשימה. לבסוף, הסתובבו בקאפו, שווקי הדגים התוססים ביותר, לפני שתציצו בחלקו החיצוני של בית האופרה תיאטרו מאסימו ,Casa Professa

טבלו את עצמכם בהיסטוריה העשירה של איטליה בסיור של MSC Cruises אל Segesta, אחד מהאתרים הארכיאולוגיים הנערצים בסיציליה. בקרו במקדש הדורי הבלתי גמור ובאמפיתאטרון היווני מהמאה ה-3 לפני עצירה בעיירה ההררית של ימי הביניים אריקה. גלו בתים מקסימים ברחובות מרוצפים, טירה נורמנית וכנסיית האם מהמאה ה-14. חוזרים לפאלרמו, התפעלו מחומת ההגנה המרשימה המגנה על העיר ההיסטורית הזו.

סיור בעיירת החוף המקסימה צ'פאלו, בסיור של MSC Cruises. תתחיל בביקור ב-Duomo di Cefalù, קתדרלה ערבית-נורמנית מדהימה. השולט בעיר העתיקה שמסביב ומעוטר בפסיפסים מרשימים, מיקום דתי זה הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו שראשיתה במאה ה-12. תיהנו מסיור מודרך בבית הכביסה מימי הביניים, החצוב בצורה מופתית בסלע. לבסוף, חקרו את הרחובות האטמוספריים של Cefalù, בהם תוכלו לקנות סחורה מקומית בחנויות המלאכה.

הפלגות מפלרמו והפלגות אל פלרמו (מונריאלה) בשנת 2024

דרכי הגעה לנמל של פאלרמו (מונריאלה)

 

דרכי הגעה לנמל של פאלרמו (מונריאלה)