הפלגות ליוון ואיי יוון

הפליגו ליבשת עשירה בהיסטוריה ומוקפת באיים מופלאים

יוון, המקום בו נולדו הפילוסופיה, המשחקים האולימפיים והספרות המערבית, מציעה נקודת מבט מיוחדת על היסטוריה עתיקה ומורשת תרבותית. אף תגלית בים התיכון אינה שלמה באמת אם לא הפלגתם עם MSC Cruises לאיי יוון היפיפיים המציעים נופים עוצרי נשימה.

אתונה, בירת יוון, מיושבת כבר למעלה מ-3,000 שנה. גלו עוד על ההיסטוריה העתיקה שלה בביקור באתרים ארכיאולוגיים כמו מקדש הפרתנון שהוא הסמל של העיר ושל יוון. זהו אחד המבנים התרבותיים החשובים בעולם וממוקם בראש האקרופוליס.

מעבר לגבולות העיר העתיקה נמצאים איי יוון.

שום חקר הים התיכון אינו שלם באמת ללא MSC Greek Island Cruises, המטיילת בכמה מהנופים עוצרי הנשימה המוצגים בחלק זה של העולם.

יותר מ-3000 איים המפורסמים ברחבי העולם בשל מגוון החופים המרהיבים שלהם, מרכיבים חמישית משטחה של יוון. החל מחופי לבנים נרחבים ועד למפרצונים זעירים המוקפים בצוקים תלולים.

בואו להפליג איתנו בשייט של MSC ליוון והאיים בעונת השייט של 2024 ותגלו מקומות מרהיבים כמו מיקונוס: עיר בנויה אבן בצבעי כחול ולבן המציעה חיי לילה מהנים. תוכלו לבקר גם במרכז העיר העתיקה של רודוס, שם תוכלו לטעום יוגורט יווני מוגש עם דבש טרי ואגוזי מלך.

במהלך השנה מתקיימים שלל אירועי תרבות ופולקלור שאסור להחמיץ ולאורחי MSC זוהי הזדמנות ליהנות ממוזיקה וריקודים האופייניים ליוון ולחוות חופשה בלתי נשכחת עם הפלגות של MSC cruises ליוון.

הזמינו עוד היום הפלגה של MSC לים התיכון הכוללת שייט באיי יוון תחוו את יוון והאיים ותיהנו מחוויה באמת בלתי נשכחת.

הפלגות ביוון

גלו את יוון על הסיפון

נמלים

עם הפלגות של MSC ליוון והאיים בשנת 2024 ההגעה תהיה נוחה יותר באמצעות מספר נמלים הממוקמים ברחבי יוון. מבריטניה למשל בה הגישה להפלגות של MSC נוחה, יהיה עליכם רק לבחור האם תרצו להתחיל בסנטוריני, מיקונוס או קורפו.

ניתן לראות את רשימת הנמלים בהפלגות ליוון ב- 2024 בתחתית העמוד. או שתוכלול לבחור באחת מההפלגות שלנו לים התיכון הכוללים את יוון והאיים היפים שלה.

קורפו
מיקונוס
סנטוריני