הפלגה לאתונה דרך פיראוס

הפליגו מפיראוס לאתונה ובקרו ביעדים היפים שלה לפני ההפלגה, או בחרו
במסלול שייט הכולל את אתונה כיעד

החלו לתכנן כבר עכשיו את השייט שלכם והזמינו את סיורי החוף באתונה וסביבותיה

משנת 2021 העיר פיראוס, שהנמל שלה הוא מהוותיקים בעולם, מצטרפת לרשימת היעדים בהם חברת MSC מבקרת בהפלגות שלה בים התיכון. בהפלגות אלו האורחים יגלו את האוצרות של טורקיה ומזרח הים התיכון.

פיראוס, יעד של הפלגות MSC בים התיכון, הוא הנמל של אתונה מאז ימי קדם. בעיר תוכלו לבקר במפרץ מיקרולימנו (Mikrolimano Bay), אגיה טריאדה (כנסיית השילוש הקדוש) ומוזיאון הארכיאולוגיה.
כיום, פיראוס היא מרכז שוקק חיים עם בתי קפה ומסעדות אטקרקטיביות על קו המים, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי בים התיכון. מפיראוס ניתן לצאת לראות את האקרופוליס ואת העיר אתונה.

סיורי החוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות וכוללים:

  • שרידי החורבות הדרמטיות של הפרתנון על האקרופוליס
  • לגלות את השכונה העתיקה Pláka
  • שייט בתעלת קורינתוס

הפרתנון המלכותי ניצב בגאווה בין שרידי האקרופוליס העתיק, מצודה הניצבת על צוק סלעי, המתנשאת לגובה של 150 מטרים מעל העיר אתונה. אל תחמיצו את ההזדמנות לראות אתר מורשת עולמי ייחודי זה של אונסק"ו בסיור חוף יוצא דופן של MSC Cruises. החלו בטיפוס לראש גבעת האקרופוליס כדי להתפעל מהפרתנון המפואר, מהמקדשים של אתנה נייקי וארכתאון (Erechtheion). לאחר מכן, בקרו במוזיאון האקרופוליס המודרני עם התצוגה יוצאת הדופן של ממצאים ארכיאולוגיים, לפני שתפנו לעבר תעלת קורינתוס.

לאחר ביקור בפרתנון, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, סעו לפלאקה (Pláka), הרובע ההיסטורי של אתונה. הרובע, המכונה בחיבה 'שכונת האלים', הוא מבוך של רחובות עתיקים השוכן למרגלות הגבעות הצפוניות והמזרחיות של האקרופוליס. בסיור חוף זה של MSC Cruises תוכלו להתפעל ממספר אתרים כולל שרידים ארכיאולוגיים ומבנים ניאו-קלאסיים משוחזרים. היכנסו לאווירה הקלאסית של האזור לפני שאתם מתפנקים בקניית מזכרות.

תעלת קורינתוס (Corinth Canal), סיור חוף של MSC Cruises, היא נתיב מים מלאכותי צר שהושלם בשנת 1893. התעלה מפרידה את חצי האי פלופונסוס (Peloponnese) מיוון עצמה, והיא אטרקציה פופולרית והישג הנדסי גדול! סדרה של גשרים מחברת את שני צידי התעלה, ומאפשרת מעבר של קו רכבת וכבישים. החלו בנסיעה באוטובוס דרך האזור הכפרי היווני המפואר, ולאחר מכן תוכלו ליהנות משייט נינוח בסירה במורד התעלה.

הפלגות מ/אל פיראוס (אתונה) בשנת 2024

דרכי הגעה לנמל פיראוס (אתונה)

 

דרכי הגעה לנמל פיראוס (אתונה)