הפלגות להרקליון

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם מהרקליון

בירת כרתים הרקליון, יעד הפלגות של MSC לים התיכון היא עיר אנרגטית עם היסטוריה פורה.

התפעלו מההר יוהטאס המלכותי כשאתם עוגנים בנמל ובמבצר קולס העתיק על המזח המערבי של הנמל. גלו את ארמון קנוסוס המיתולוגי או בקרו במנזרים וכנסיות היסטוריות. כרתים היא חלק מרתק מחיי האי היווני שרק מחכה לכם לגלות אותו!

סיורי חוף של  MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • ארמון קנוסוס
  • הארמון המינואי של פאסטוס
  • כפר פודל והעיירה רתימנו

המיתוס היווני של "חוט אריאדנה, המבוך והמינוטאור" מפורסם בכל העולם.

בסיור חוף מרתק של MSC Cruises, תוכלו לבקר בארמון קנוסוס, האתר העתיק שבו נולדה האגדה. נבנה על חורבות של יישוב נאוליתי נרחב, תוכלו לגלות מבוך של למעלה מ-800 חדרים. גלו עמודים מינואים, ציורי קיר מדהימים ואת כס המלך בסיור מודרך. לאחר מכן, בקרו בסמוך למוזיאון הארכיאולוגי המדהים של הרקליון, ביתו של אוסף מרשים של חפצי אמנות מינואים. צפו באלילי בהט, תכשיטים, פסלונים וסרקופג האגיה טריאדה.
כרתים היפה עשירה במיתולוגיה ואתרים ארכיאולוגיים. בסיור חוף של MSC Cruises, תבקרו בארמון פאסטוס, תכשיט של הציוויליזציה המינואית. סעו דרך כרמים חלומיים ומטעי זיתים על פני מעבר אגיה. שם תגיעו למישור מסרה הסחף ולשרידי הארמון ההיסטורי שלו. פאסטוס משקיף על הר אידה המחוספס, והריסותיו מלאות במגוון פלאים. גלו מדרגות אבן, בית משפט מרכזי, קריפטה עמודים וצנצנות אחסון עתיקות. בקר בכפר הכפרי פודלה בסיור חוף של MSC Cruises. מקום הולדתו של צייר הרנסנס הספרדי אל גרקו, הכפר שוכן בעמק יפה עשיר במטעי תפוזים. תיהנו משיטוט מרגיע בעיר לפני הנסיעה לעיר רתימנו. שם תוכלו להצפעל משרידים ביזנטיים והליניים-רומיים וממבצר מהמאה ה-16. נצלו קצת זמן פנוי כדי לשוטט בחנויות המקומיות או לטייל בסמטאות הקסומות. קבלו את הארכיטקטורה המדהימה של רתימנו עם ההשפעות הטורקיות והוונציאניות שלה.

הפלגות מהרקליון והפלגות להרקליון ב-2024