הפלגות לרודוס

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם ברודוס

רודוס, אי יווני ויעד הפלגות של MSC בים התיכון מוכר בזכות החופים היפים, ההריסות הארכיאולוגיות והמוזיאונים המפוארים שלו. העיר העתיקה ההיסטורית של יוון, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, היא העיר מימי הביניים הגדולה ביותר ביבשת אירופה!

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • לינדוס ומקדש אתנה
  • חורבות קמירוס
  • ארמון המאסטר הגדול

הזמינו סיור חוף של MSC אל התכשיט הקטן של לינדוס, כפר מקסים באי רודוס. היעד ההיסטורי הזה מייחד את עצמו על ידי בתיו המסוידים בלבן הניצבים על צלע גבעה ששרדה במשך אלפי שנים.

לינדוס מתגאה בשרידים מרגשים מהאימפריות הרומית, הביזנטית והעות'מאנית, כמו האקרופוליס שנמצא גבוה מעל העיר. בקרו במקדש המלכותי של אתנה לינדיה שמציע נופים עוצרי נשימה של האוקיינוס. לבסוף, תיהנו מהדגמה של כישורי חרס עתיקים על ידי אומנים מקומיים לפני שצהנו מקצת זמן לשוטט בעיירה ולהתמכר לאיזור של קניות. חורבות קמירוס, אתר עתיק ברודוס, מהווה סיור חוף מרגש של MSC Cruises. האקרופוליס, המקדשים, העמודים והבתים, כולם משקיפים על הים האגאי החלומי. תיהנו מסיור מודרך באתר הארכיאולוגי ולמדו עוד על ההיסטוריה המדהימה שלו. בחזרה לרודוס, צעדו ברחוב האבירים, יצירת מופת מימי הביניים. גלו את רודוס ברמה עמוקה יותר בסיור חוף של MSC Cruises. אתר מורשת עולמי זה של אונסק"ו שופע רחובות מימי הביניים והישגים של ארכיטקטורה יוצאת דופן. בקרו בארמון המאסטר הגדול, טירה גותית מפוארת שנבנתה במאה ה-14. התפעלו מהפסיפסים הביזנטיים, הצריחים מעוררי ההשתאות ומשחקי האגדות. הטירה מציעה נופים מדהימים של העיר ורחוק יותר אל הנמל. סיימו את הסיור עם קצת זמן פנאי לאוכל, קניות ולעוד.

הפלגות לרודוס (לינדוס) ב-2024