הפלגות לסנטוריני

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם בסנטוריני

כ-200 ק"מ דרומית-מזרחית ליבשת יוון, שוכן סנטוריני, האי הקיקלאדי. היעד הזה של MSC Mediterranean Cruises   נוצר משרידים של לוע הר הגעש אשר ניכר בגיאולוגיה המחוספסת שלו. סנטוריני מפורסמת בזכות הצוקים השקופים שלה, החוף האדום והבתים המסוידים בלבן שעומדים בניגוד מדהים אל הים האגאי הכחול. האי הוא גם ביתם של אתרים ארכיאולוגיים עתיקים, שחיית מעיינות חמים ויקבים מדהימים.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • כפר אויה
  • האתר הארכיאולוגי של אקרוטירי
  • מתיחות שחורות של חול וולקני

הכפר הציורי אויה שוכן על קצה הקלדרה הגעשית ומשקיף על הים התיכון המנצנץ.

סיור של MSC Cruises זה לוקח אותכם לראות את העיירה המופלאה הזו ואת בתיה הציוריים החצובים בצוקים. צלמו את הכנסיות האייקוניות עם הכיפה הכחולה ותתרשמו מהנופים המרהיבים. לאחר מכן, גלו את  החנויות ובתי קפה הקטנים לפני שתשתתפו במפגש טעימות יין עם אוכל מקומי. אם אתם חובבי היסטוריה נלהבים, אל תפספסו את ההזדמנות לבקר באתר הארכיאולוגי של אקרוטירי בסיור של MSC Cruises. יישוב זה מתקופת הברונזה המינואית היה מכוסה באפר בהתפרצות הגעש הקטסטרופלית של Theran בסביבות המאה ה-16 לפנה"ס. רק החפירה משנת 1967 חשפה את גודלו וערכו של האתר, וחשפה ציורי קיר, רהיטים ויצירות אמנות שהשתמרו בצורה יוצאת דופן. לשוטט ביישוב עתיק זה ולהתפעל ממערכת הניקוז המשוכללת, כלי החרס והמבנים הרב-קומתיים.

זה פשע לבקר בסנטוריני מבלי לגלות את פלאי הטבע שלה. בקרו בחוף Perivolos, בסיור של MSC Cruises, לשחייה במים הצלולים שלו. ידוע ברצועת החול השחור הסוריאליסטית הארוכה שלו, פריבולוס מעוטר בשמשיות צבעוניות. מיקום מפתה זה אידיאלי לשיזוף, ליהנות מספורט מים מרתק, או ליהנות ממשקה בטברנה מקומית.

הפלגות לסנטוריני ב-2024