הפלגות לקפלוניה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בקפלוניה

גלו את התכשיט של הים היוני – האי היווני קפלוניה, יעד להפלגות של MSC לים התיכון. גלו  מערות מעוררות כבוד, לשוטט במפרצונים חוליים או לטבול במימי הטורקיז שלה.

כאן, כפרי נמל צבעוניים מתקבצים סביב נמלים ציוריים וחופים מסנוורים. גן העדן הטבעי הזה הוא ביתם של שפע של עולם החי, כולל צבים, מרטנים וכלבי ים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מערת מליסני המרהיבה
  • פיסקרדו ואסוס
  • מערות דרוגראטי וכפר סנט אפימיה

גלו את מערת מליסאני בסיור חוף של MSC Cruises, יום בילוי מושלם לחובבי הטבע.

פלא סביבתי זה נמצא במרחק קצר מהבירה ארגוסטולי ומוקף ביער יפהפה. בתוך המערה, גלו שני אולמות מפוארים, מים צלולים ואיון באמצע. התפעלו מהשמיים ומפתח עצום שדרכו בוהק אור יום בהיר. לאחר מכן, הירגעו במפגש טעימות יין ברובולה לפני ביקור בכפר הנמל המקסים סאמי. לאחר מכן, תוכלו לצלם תמונות בחוף מירטוס הבתולי, עם החולות הלבנים וההרים המלכותיים שלו.

הירגעו בסיור חוף  נינוח של MSC Cruises, החל בנסיעה ציורית סביב קפלוניה המדהימה. למדו על אוכלוסיית צבי היער בסכנת הכחדה של האי ועל שטחי הקינון שלהם לצד החוף. לספוג קצת שמש בחוף מירטוס הקסום לפני הנסיעה לאסוס, כפר דייגים המתאפיין בבתים שלו בגווני ג'לאטי. סיימו את הסיור בפיסקארדו הנהדרת, עיירת חוף מרגיעה.

צאו לסיור חוף של MSC Cruises לאחד המקומות הגיאולוגיים הבלתי נשכחים בעולם, מערת דרוגראטי האפית. הפלא הטבעי הזה, שנוצר לפני למעלה מ-100 מיליון שנה, הוא מקלט נטיפים וזקיפים! בקרו במערה יוצאת דופן הנקראת "תא האפותיאוזיס" הידועה באקוסטיקה של עולם אחר. לאחר מכן, המשיכו את הסיור באגיה אפימיה, כפר פופולרי בקרב אחוות היאכטות. סיימו את היום בטירת סנט ג'ורג', מעל כפר פראטאטה היפה. לאחר מכן, תהנו מנסיעה מרהיבה עם אוטובוס לאורך החוף היוני, בחזרה לארגוסטולי.

הפלגות לקפלוניה והפלגות מקפלוניה ב-2024