הפלגות לאיסלנד

מזרקות לבה בין הקרח

הפלגה לאיסלנד מגלה לכם עולם אחר, והוא מעבר לכל מה שאתם מדמיינים. תיהנו מנופים ציוריים לאורך כל היום ממרפסת החדר שלכם ותיהנו מסיפורים על הרפתקאות היום על החוף בזמן שאתם אוכלים באחת המסעדות הפנטסטיות של האוניה.

לרייקיאוויק, בירת איסלנד, יש חיים אמנותיים וחברתיים אינטנסיביים. זוהי עיר נמל קטנה אך שוקקת שפע של מוזיאונים ויקינגיים, חנויות ואווירה תוססת. יעד זה של MSC בפיורדים וצפון אירופה מתגאה במגוון של אטרקציות סמוכות, כולל לגונה כחולה גיאותרמית, מפלים מדהימים ואגמים משגעים. הפארק הלאומי Þingvellir, הממוקם בעמק צפונית מזרחית לרייקיאוויק, הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, שהוקם בשנת 2004.

בהפלגות צפון אירופה לאיסלנד מהמבורג, וורנמונדה או קופנהגן, גלו את אקוריירי בחלק הצפוני של האי. עיירת נמל אטמוספרית זו מאופיינת בפיורד הסוחף שלה – הארוך ביותר באיסלנד כולה – וברקע של הרים עוצרי נשימה.

על חופי Skutulsfjörður, בנקודה הצפון-מערבית של איסלנד, שוכנת העיירה העתיקה איסאפיורדור. בסמוך, האי בצורת חנית ויגור הוא גן עדן בתולי, ביתם של פופינים, שחפים ומושבת אריות ים מענגת.

מאיסאפיורדור בקרו בעיירה המקסימה Thingeyri. כאן תוכלו לגלות ארץ מלאה בפולקלור עתיק ובתרבות הוויקינגית המרתקת. בקרו בסדנת הנפח הישן שהיא כיום מוזיאון מרתק. צפו במסגרי המתכת העסוקים בעבודה ולמד עוד על ההיסטוריה שלה. לאחר מכן, עצרו ב"אזור הוויקינגים" של Thingeyri, שבו ויקינגים של ימינו נלחמים, רוקדים ושרים שירי עם.

לבסוף, תיראו את זירת הרכיבה בסנדר, שם תתפעל מהסוסים האיסלנדיים היפים.

איסלנד צפויה למשוך אתכם עם בריכות הבוץ הרותח שלה, הגייזרים המדהימים, הקרחונים המפלים ועוד. ואם רגיעה היא מה שאתם מחפשים יש יותר מ-170 בריכות גיאותרמיות בארץ.

*מס לינה באיסלנד: החל מינואר 2024, הרשויות באיסלנד גובות מס לינה של 1,000 ISK (כ-6.70 אירו) לכל תא ולילה לנוסעים. כדי להפוך את התהליך הזה לחלק ונוח ככל האפשר עבורכם, אנו נשלם מס זה בשמכם ונחייב את החשבון לאחר שהאונייה תעזוב את איסלנד. אם אתם מתכננים להישאר על הסיפון בכל הנמלים באיסלנד, לא תחויבו (נא ליידע את הקבלה באונייה מראש כדי להימנע מחיוב זה).

מבצעי הפלגות באיסלנד

התכוננו להרפתקה של פעם בחיים עם מבצעי ההפלגות שלנו באיסלנד.

איסלנד
בחוג הארקטי MSC גלו את איסלנד עם הפלגות של

הפלגות באיסלנד: נמלי יציאה

הפלגות MSC Arctic יקחו אתכם לגלות את איסלנד, ארץ הגייזרים, הקרחונים והמראות המרהיבים.

בחרו את נמל היציאה הטוב ביותר להפלגה שלכם לאיסלנד והתכוננו  למסע עוצר הנשימה הבא שלכם.

הזמינו את ההפלגה שלכם מהמבורג
הזמינו את ההפלגה שלכם מקופנהגן
הזמינו את ההפלגה שלכם מוורנמונדה

צפו בכל נמלי ההפלגות של איסלנד

  • קקורטוק, גרינלנד
  • רייקיאוויק, איסלנד
  • וורנמונדה (ברלין), גרמניה
  • אינברגורדון, בריטניה
  • איספיורדור, איסלנד
  • קירקוול (איי אורקני), בריטניה
  • אקורירי, איסלנד
  • קופנהגן, דנמרק
  • המבורג, גרמניה