הפלגות לאקורירי

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לאקורירי

אקורירי, עיירת נמל אטמוספרית בצפון איסלנד, מאופיינת בפיורד הסוחף שלה ובתפאורה של הרים עוצרי נשימה. היעד הזה של הפלגות MSC לצפון אירופה מהווה נקודת התחלה מצוינת לביקורים בנופים שמסביב, הכוללים פלאי טבע מדהימים כמו מפל גודאפוס המפואר.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מפל גודאפוס
  • המים של אגם מיוואטן
  • פסאודו-מכתשים של Skútustaðir

איסלנד ידועה בנופיה האפיים ובשפע המראות היפים שלה.

סיור חוף MSC Cruises ייקח אתכם אל גודאפוס המפואר – הנקרא בחיבה "מפל האלים". בסביבות שנת 1000 לספירה זרק תורג'יר, ראש בכיר, פסלים של אלים נורדיים למפל לפני שהכריז על הנצרות כדת הרשמית של איסלנד. תתפלאו מהצניחה האנכית של גודאפוס באורך 12 מטרים, אחת התצוגות הימיות הטובות ביותר במדינה.

ממוקם באיסלנד, כ-105 ק"מ דרומית לחוג הארקטי, אגם מיוואטן הסוריאליסטי להפליא הוא אחד מאוצרות הטבע הגדולים באירופה. בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו להתפעל מהנוף המדהים סביב האגם הרדוד במיוחד הזה שנוצר על מצע של סלעים געשיים לפני 2300 שנה. במרחצאות הטבע Mývatn, ענני אדים העולים מבקע עמוק לפני השטח של כדור הארץ ירגיעו את רוחכם ואת עורכם. לטבול במימי הטורקיז המלאים במינרלים לחוויה יוקרתית ומעצימה.

גלו את המפלים, האגמים והנופים הוולקניים של איסלנד בסיור חוף של MSC Cruises, החל בגודאפוס המפואר, מפל מים באורך 12 מטרים, המכונה "מפל האלים". עצרו ליד אגם מיוואטן, אחד ממגופי המים עוצרי הנשימה של איסלנד, לפני שאתם מתפעלים ממכתשי הפסאודו של Skútustaðir המעוצבים בצורה מסקרנת. האתר המדהים הזה נוצר לפני למעלה מ-2300 שנה כאשר קיטור התפוצץ מלבה זוהרת שזרמה על הנוף הקפוא. לבסוף, הקצו את היום באתר גיאותרמי מעולה, שבו תמצאו סירי בוץ, מעיינות רותחים, פתחי קיטור ומרבצי גופרית.

הפלגות לאקורירי ב-2024