הפלגות לרייקיאוויק

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את הסיורי החוף שלכם לסביבת רייקיאוויק

רייקיאוויק, הבירה הצפונית ביותר בעולם, היא עיר נמל קטנה אך שוקקת שפע של מוזיאונים ויקינגיים, חנויות ואווירה תוססת. היעד הזה של נפלגות MSC בצפון אירופה מתגאה במגוון אטרקציות סמוכות כולל לגונה כחולה גיאותרמית, מפל מדהים ואגמים שופעים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מפל גולפוס
  • הפארק הלאומי פארק ת'ינגווליר
  • רחצה בלגונה הכחולה

גלו את מפל גולפוס עוצר הנשימה של איסלנד בסיור חוף של MSC Cruises.

המחזה הימי המדהים הזה, במרחק נסיעה קצרה מעמק האוקדאלור, נחשב לאחד המצטיינים באירופה. התפעלו מהנוף המרהיב של סביבה טבעית ייחודית זו, שמורת טבע מוגנת מאז 1979. מפל גולפוס הוא חוויה עמוקה ומעוררת השראה ומציע רקע יפה לצילומים.

הפארק הלאומי ת'ינגווליר, הממוקם בעמק צפונית מזרחית לרייקיאוויק, הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, שהוקם בשנת 1928.סיור חוף זב של MSC Cruises יגלה לכם את בית הגידול המרתק הזה על בקע סילפרה – השוליים הטקטוניים בין לוחות צפון אמריקה והאירו-אסיה. . מנקודת המבט, התפעלו ממגוון של נופים מדהימים, כולל הרכס האמצע-אטלנטי. תוכלו גם לזהות את המיקום המקורי של פרלמנט האלתינג' באיסלנד, שנוסד בשנת 930!

בליבו של שדה געשי מחוספס נמצאת הלגונה הכחולה היפה, סיור מפנק של MSC Cruises. כאן תוכלו לרחוץ במים החמים של האגם ב-37 מעלות עד 39 מעלות צלזיוס, מוקף בקיר לבה. מי הים הגיאותרמיים של הלגונה עשירים במינרלים ומכילים תכונות מחייה הן לגוף והן לנפש. אחת האטרקציות העיקריות של איסלנד, גוף המים המדהים הזה צריך להיות ברשימת המקומות שחובה לבקר בהם באיסלנד.

הפלגות מרייקיאוויק והפלגות לרייקיאוויק ב-2024