הפלגות לקואקורטוק

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לקואקורטוק

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לקואקורטוק

נמל קאקורטוק העיר הגדולה ביותר בדרום גרינלנד ושוכנת במערכת של פיורדים. היעד הזה של הפלגות MSC לצפון אירופה שוכן על מפרץ במיצר דייוויס ומתגאה בארכיטקטורה קולוניאלית מהמאה ה-18, נופים טבעיים מדהימים ומזרקה אטרקטיבית.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • טיול אגם טאסרואאק
  • חורבות כנסיית הוואלסי באמצעות סירה
  • מפגש טעימות גרינלנדי וסיור הכירות עם העיר קאקורטוק

סיור חוף של MSC Cruises סביב אגם טאסרואאק יגרום לכם לגלות את העולם הקסום של הטונדרה הארקטית.

צאו לסיור חוף נינוח על פני אזור כפרי ציורי לפני שתגיעו לעיירה קאקורטוק. גלו נחל שיוצר בריכה טבעית ושפע של ציפורים מקומיות. המדריך ישתף בידע מרתק על האזור ועל נופי העולם האחרים שלו.

ממוקמת על גדות פיורד עוצר נשימה ניצבת כנסיית הוואלסי, החורבה הנורדית העתיקה של גרינלנד. בסיור חוף של MSC Cruises תגיעו לאתר בסירה, כדי לראות את המבנה הארכאי המדהים הזה. מהנוחות של כלי השיט, צפו בנופים של הפיורדים וההרים המלכותיים של גרינלנד, לפני שתגלו את הכנסייה מהמאה ה-12 ואת החווה הסמוכה מהמאה ה-10. על מדרון עשב, עצרו לרגע כדי לספוג את האווירה המרהיבה.

תיהנו מסיור מודרך של MSC Cruises לעיירת הדייגים הססגונית קאקורטוק, שם תוכלו לגלות את המיקום המקסים הזה בסיור רגלי . שם תמצאו שפע של אטרקציות יפות, כולל כנסיית המושיעים, המזרקה המהווה דרך ומוזיאון האינואיטים המקומי. למדו על המורשת התרבותית הילידים של קאקורטוק לפני שתעצרו במסעדה מקומית כדי להתענג על מבחר של התמחויות אינואיטיות! לאחר מכן, צפו בנופים של הפיורדים הכחולים והקפואים לפני שתחזרו אל האוניה.

הפלגות לקואקורטוק ב-2024