הפלגות מהמבורג

החלו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם להמבורג

המבורג שבגרמניה היא עיר נמל אירופאית בולטת על נהר האלבה, המגשרת בין יבשת אירופה וסקנדינביה. העיר, יעד של הפלגות MSC בצפון אירופה, מתגאה בבניינים מפוארים המשקיפים על הנמל, על תעלות רבות ועל רובע שפייכרשטאדט, הנחשב לרובע הגדול בעולם למחסנים.

סיורי החוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות הכוללים:

• שפייכרשטאדט (Speicherstadt): עיר המחסנים
• המבורג ביבשה ובים
• ליבק (Lübeck)

Speicherstadt הוא מתחם המחסנים הגדול בעולם, המשתרע על פני שטח של 630,000 מ"ר.

העיר נבנתה בין 1883 ל-1927, ובה בנייני לבנים ניאו-גותיים מדהימים – כולל מוזיאונים. גלו את מבוך הסמטאות, התעלות והגשרים שלו בסיור החוף של MSC Cruises, שם תלמדו עוד על אתר מורשת עולמי נודע הזה של אונסק"ו ועל הארכיטקטורה המפורסמת שלו.

המבורג ידועה בשדרות האלגנטיות שלה, בבניינים מפוארים ובפארקים בצבעי ירוק אזמרגד. בסיור חוף של MSC Cruises תיהנו מסיור עוצר נשימה בתעלות, על שפת הנהר ושאר ציוני דרך מרתקים של העיר.
הסיור מתחיל בנסיעה שובת לב דרך HafenCity ו- Speicherstadt – רובע המחסנים ההיסטורי. לאחר מכן, תוכלו להתפעל מתעלות המים של המבורג בסירה ומהנופים המרהיבים של קו הרקיע שלה.
תגלו את בית העירייה, הפארק הבוטני Planten un Blomen, אזור יונגפרנסטיג (Jungfernstieg) האופנתי וכנסיית סנט מייקל (St. Michael’s Church) האייקונית. תצפית על בתים היסטוריים מהמאה ה-17 ב-Krameramtsgasse סוגר את הסיור המענג הזה.

ליבק (Lübeck), אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, היא עיר עתיקה ומקסימה על נהר טראב (Trave), המאופיינת בארכיטקטורה גותית מדהימה. צאו לסיור חוף ציורי של MSC Cruises לאחד מהנמלים היפים ביותר בגרמניה, שם תגלו סמטאות אלגנטיות, חצרות ושרידים מימי הביניים. תוכלו להתפעל הולסטנטור (Holstentor) הנודע (שער הולסטן), בית החולים Holy Spirit 'רוח הקודש', והעוגב המכני הגדול ביותר בעולם בכנסיית סנט מרי (St. Mary’s Church). לבסוף, תוכלו ליהנות מארוחת צהריים גרמנית טעימה לפני שתחזרו להמבורג.

הפלגות מהמבורג והפלגות אל המבורג

דרכי הגעה לנמל המבורג

דרכי הגעה לנמל המבורג