הפלגות לאיסאפיירד'ור

על חופי Skutulsfjörður, בנקודה הצפון-מערבית של איסלנד, שוכנת העיירה העתיקה איסאפיורדור, יעד זה של הפלגות MSC בצפון אירופה. בסמוך, האי בצורת חנית ויגור הוא גן עדן בתולי, ביתם של פופינים, שחפים ומושבת אריות ים מענגת.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מפל דינאנדי
  • ת'ינגיירי: מסורות ישנות ותרבות ויקינגית
  • האי ויגור

במורד צלע הגבעה של ארנרפיורדור נמצא מפל דינאנדי המפואר.

בסיור חוף של MSC Cruises, תיהנו בנסיעת אוטובוס נינוחה על פני שטח מדהים לפלא הטבע האפי הזה. התפעלו מהזרימה המדהימה של המפל כשהוא נופל במורד ההר. עצרו לצלם או לשוטט בנוף של הפיורדים המערביים הנידחים אך היפים.

העיירה המקסימה ת'ינגיירי ממתינה לכם בסיור של MSC Cruises. כאן, תוכלו לחקור ארץ מלאה בפולקלור עתיק ותרבות ויקינגית מרתקת. בקרו ב-סדנה עתיקה של נפחים, שכיום הוא מוזיאון מרתק. צפו במסגרי המתכת העסוקים בעבודה ולמדו עוד על ההיסטוריה שלה. לאחר מכן, עצרו ב"אזור הוויקינגים" של ת'ינגיירי שבו ויקינגים של ימינו נלחמים, רוקדים ושרים שירי עם. לבסוף,גלו את זירת הרכיבה בסנדר, שם תתפעלו מהסוסים האיסלנדים היפים.

האי ויגור הוא נווה מדבר ירוק ומקסים שטוף במים הכחולים הצפוניים של פיורד איספיורדור באביב, האי הופך לשטח קינון של אינספור מיני ציפורים, ובמהלך הקיץ מגיעים לפחונים, דובים ארקטיים, עגלים שחורים וברווזים ועופות ימיים במספרים משמעותיים. בסיור חוף זה של MSC Cruises, תיהנו משיט של 30 דקות בסירה לפני שתטיילו ברחבי האי כדי לגלות את היופי הטבעי שלו. בקרו בבית ויקטוריה, טחנת הרוח היחידה באיסלנד, ובסניף הדואר הקטן ביותר במדינה!

הפלגות מאיסאפיירד'ור והפלגות לאיסאפיירד'ור ב-2024