הפלגה היוצאת מברלין דרך ווארנמונדה

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו סיורים לווארנמונדה וסביבתה

וארנמונדה (Warnemünde), הממוקם בשפך נהר וורנוב (Warnow), הוא אתר נופש אטרקטיבי על חוף הים הגרמני המתגאה בארכיטקטורה אלגנטית ובחוף לבן יפהפה. יעד זה של MSC הפלגות לצפון אירופה הוא נקודת המוצא המושלמת לביקור בעיירות היסטוריות ובבירת התרבות, ברלין.

טיולי MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל:

•ברלין
•וארנמונדה

•לובאק

ברלין היא עיר בעלת חשיבות תרבותית, אדריכלית והיסטורית עצומה, מאז נפילת חומת ברלין, הפכה העיר לתוססת ומרשימה.

בסיור של MSC Cruises, תוכלו לסייר בכמה מנקודות הציון המדהימות ביותר של הבירה הגרמנית, כולל ארמון הבארוק-רוקוקו שרלוטנבורג מהמאה ה-17, עמוד הניצחון מהמאה ה-19 וכנסיית הזיכרון לקייזר וילהלם. גלו את האזור סביב שער ברנדנבורג , 'רצועת המוות' המפחידה בתקופה הקומוניסטית. לאחר מכן, בקרו באנדרטת השואה ובצ'קפוינט צ'רלי, לפני שתתקלו בחומת ברלין.
ממוקם בשפך נהר וורנוב ונוסד בשנת 1195, אתר הנופש הבלטי וורנמונדה המציג למבקרים נוף עירוני מושך. גלו את הנוף המקורי הזה ברגל בסיור מקסים ב-MSC Cruises Excursions. בהליכה של שעתיים ברחבי העיר תרדו אל הטיילת לצד אלטר שטרום – ממש נחל ישן – בכניסה לנמל, עם סירות דייגים מעוגנות ויאכטות, בתים ישנים, בתי קפה ומגדלור משנת 1897. למדו על ההיסטוריה של העיר העתיקה והיפה בזמן שאתם מטיילים לעבר ה-Kurhaus – בניין הספא – שנבנה בסגנון ארט דקו והושלם בשנת 1928 על פי תוכניות שכבר נערכו בשנת 1898. לאחר שחזרתם ל-Alter Strom, אתם יכולים גם ליהנות מזמן פנוי לעשות קניות.

ליבק, המשקיפה על הים הבלטי הדרמטי, היא עיירה מרתקת הכוללת ארכיטקטורה גותית משמעותית. אתר מורשת עולמי של אונסק"ו, הרחובות העתיקים שלה מכילים אוצרות רבים, כולל שער הולסטן האדום הלבנים האדומות, שבעת הצריחים של חמש הכנסיות של ליבק, ובית החולים של Holy Spirit מהמאה ה-13. בטיול של MSC Cruises, תבקרו בכנסיית סנט מרי, ביתו של העוגב המכני הגדול בעולם. עוצרים בבית הקפה נידרגר, תלמדו על אומנות הכנת המרציפן – חוויה מהנה לכל המשפחה!

הפלגות מווארנמונדה (ברלין) בשנת 2024

דרכי הגעה לנמל ווארנמונדה (ברלין)

דרכי הגעה לנמל ווארנמונדה (ברלין)