שירותי צילום

שייט של MSC תמיד מלא בכל כך הרבה רגעים בלתי נשכחים, שלא תרצו לשכוח!
בכדי ללכוד את הזכרונות הנפלאים והקסומים שלכם במהלך השהות על האונייה, הצלמים המקצועיים שלנו יסתובבו וישמחו לעזור לכם לתפוס את הרגעים היפים ביותר שלכם על הסיפון: מיום העליה לאנייה ומסיבת תחילת השייט ועד לחוויות אוכל על הסיפון, מפגשים עם הקפטן וכל הרגעים הכיפיים שביניהם.

גלריית צילום

גלריית צילום

אל תשכחו לבדוק את חבילת הצילום הדיגיטלית הכל כלול, הכוללת קבצים דיגיטליים של כל התמונות שלכם שצולמו על ידי הצלמים המקצועיים שלנו על הסיפון.

זמין בכל אניות MSC

סוג השירות: בתשלום

גלריית תמונות סוחפת

גלריית תמונות סוחפת

ודאו שאתם עוברים דרך גלריית Emotions-Immersive כדי לראות תמונות ייחודיות של כל אורחי MSC (כולל שלכם ושל משפחתכם!) שצולמו על ידי צוות הצילום המקצועי שלנו. החוויה הסוחפת הזו היא הזדמנות מצוינת לפגוש את חבריכם האורחים, וזה גם כיף לנסות לזהות את הצילומים שלכם ושל יקיריכם. ואם אתם רואים תמונות שאהבתם, הן זמינות לרכישה בגלריית התמונות.

זמין באניות: MSC Seaview, MSC Seaside ו- MSC Meraviglia.

סוג השירות: בתשלום

סטודיו צילום על זמני

סטודיו צילום על זמני

צלם סטודיו מסור יספק לכם הזדמנות צילום ייחודית ללכוד את הרגעים המיוחדים בשייט שלכם. במהלך פגישת ייעוץ פרטית יוצגו בפניכם המיקומים הטובים ביותר ברחבי האנייה, כך שתוכלו לבחור היכן יתקיים סשן הצילומים שלכם. כל תמונה תצולם עם ציוד מהשורה הראשונה על ידי צלם הסטודיו המיומן שלנו ובשימוש בטכניקות תאורה יצירתיות. התמונות יעברו עריכה ויודפסו על נייר צילום מובחר. לאחר הפגישה שלכם תוכלו לבחור מבין חבילות הצילום השונות שלנו ולקחת אתכם הביתה זיכרונות לכל החיים.

זמין באניות: MSC World EuropaMSC EuribiaMSC SeashoreMSC SeascapeMSC SeasideMSC MeravigliaMSC PreziosaMSC Divina,
MSC OrchestraMSC MusicaMSC Poesia MSC Magnifica

סוג השירות: בתשלום