אנשים

בטיחות הנוסעים והצוות שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו גאים בטיפול הבריאותי המצוין שאנו מציעים על האניות שלנו, ולמרות שהקורונה (COVID 19) היא כבר לא האיום שהיה, אנו ממשיכים לשמור על נהלי היגיינה מופתיים. יש לנו גם מערכת מקיפה לניהול בטיחות שמטרתה לזהות סיכונים כך שניתן לפעול לפני שמתרחשות תקריות. הצוות שלנו ממלא תפקיד חשוב מאוד בהפיכת חווית האורחים שלנו להצלחה, ואנחנו יודעים כמה חשוב לתמוך ברווחתם. אנו מספקים את כל ההכשרה שהאנשים שלנו צריכים כדי לעשות עבודה טובה, ותומכים באלו בעלי פוטנציאל גבוה שרוצים לפתח את הקריירה שלהם איתנו.

בריאות הציבור

מגיפת הקורונה (COVID-19) הגבירה את המודעות לדרכים למניעת ובקרת מחלות זיהומיות על סיפון האניות שלנו. למרות שהאיום חלף ברובו ואנו מסוגלים להסיר את ההגבלות, בחרנו לבצע התאמות קבע למשק הבית וההיגיינה הכללית באניות, כפי שנקבע בפרוטוקול הבריאות והבטיחות שלנו. שינוי קבוע נוסף הוא במתקנים הרפואיים שלנו: הדרישה לבדיקה וטיפול על הסיפון במהלך המגיפה פירושה שיש לנו כעת מתקנים הרבה יותר מקיפים על הסיפון.

מתקנים רפואיים על הסיפון: כל אחת מאניות השייט שלנו מארחת מרכז רפואי מתקדם המסוגל לסייע הן לצוות והן לאורחים, בהתאם למדיניות  CLIA (מרכז ממשלתי לתיקונים לשיפור מעבדה קלינית). אנו מעסיקים רופאים ואחיות על הסיפון ובחופים מלאומים שונים, כולם אנשי מקצוע מוסמכים, הזמינים מסביב לשעון לטיפול במחלות רבות ישירות על הסיפון. אנו מיישרים קו עם הנחיות הבריאות של הקולג' האמריקאי לרופאי חירום (ACEP) עם מתקנים רפואיים של אניות שייט בכל הצי שלנו. הצוותים המשולבים שלנו יכולים לנהל מגוון של מצבים רפואיים, החל ממקרי תרגול כללי שגרתיים ומקרי חירום רפואיים לאלה הדורשים טיפול נמרץ. המשאבים הרפואיים שלנו כוללים את היכולת לבצע צילומי רנטגן, ניטור לב, אוורור ריאתי ומכשירי מעבדה רפואיים כדי לסייע באבחון וטיפול מהיר בחולים.

בריאות הציבור ובקרת מחלות מדבקות: על רוב אניות הצי שלנו יש קצין בריאות הציבור (PHO), ואחרות זוכות לתמיכה מקציני בריאות הציבור ניידים. תפקיד הקצינים הוא להבטיח עמידה בכל נהלי בריאות הציבור של MSC ובדרישות של רשות הבריאות בתחומי השיפוט שבהם פועלת האנייה שלהם.

בטיחות ואבטחה על הסיפון

בטיחות ובטחון האורחים והצוות שלנו הם מעל הכל. יש לנו מערכות ובדיקות מקיפות כדי לזהות ולהפחית סיכונים ולהפחית את הסיכון לפרצות אבטחה.

ניהול בטיחות: שמירה על בטיחות הצוות והאורחים שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו והגישה שלנו היא לזהות סיכונים בטיחותיים כדי שנוכל לפעול לפני התרחשות תקריות. יש לנו מערכת מקיפה לניהול בטיחות, התואמת לקוד ניהול הבטיחות הבינלאומי (ISM) ולתקן ISO 45001 לבריאות ובטיחות תעסוקתית, אשר מבטיחה שאנו עומדים בתקנות הבטיחות הנדרשות במסגרת הארגון הימי הבינלאומי ואמנת התעסוקה הימית.

הדרכה והתנהגויות בטיחות: לפני שכל אחד מאנשי הצוות שלנו מורשה להתחיל לעבוד על אנייה, חובה עליו לעבור הכשרת בטיחות. חלק מההכשרה היא כללית לכל התפקידים, ומודולים אחרים הם עבור תפקידים ספציפיים. כל עובד שיש לו אחריות על ביצוע הערכות סיכונים פורמליות מקבל הסמכה מתאימה ומקבל הדרכה שוטפת.

אבטחה על הסיפון: בכל האניות שלנו יש מערכת אבטחה מקיפה שעוזרת להגן על האורחים והצוות שלנו. היא כוללת את פרוטוקול בקרת הגישה שלנו, הדורש זיהוי מוכח כדי לעלות לכלי השייט שלנו, בנוסף לבדיקות אבטחה באמצעות קרני רנטגן, גלאי מתכות וטכנולוגיית זיהוי עקבות חומרי נפץ.

בטיחות מזון: כיעד אסטרטגי מרכזי, אנו נותנים עדיפות לבטיחות מזון ומבטיחים שכל היבט של רכש המזון והמשקאות והשירות שלנו על הסיפון עומד בסטנדרטים מקצועיים ובני קיימא.

רווחת הצוות

רווחת הצוות כל כך חשובה לנו שיצרנו תפקיד חדש על הסיפון כדי להבטיח שבכל אנייה יהיה אדם מסור התומך בצוות שלנו.עד סוף 2023 לכל אונייה חדשה היה מנהל למידה ופיתוח חדש. לאוניות הגדולות יותר שלנו יהיה גם מומחה חדש למעורבות משאבי אנוש, המדווח לקצין משאבי אנוש על הסיפון, כדי לספק תמיכת משאבי אנוש משופרת לצוותים הגדולים שלנו.

רכישת כישרונות

כדי לשפר את החוסן, אימצנו אסטרטגיה חדשה בשנת 2022, וכעת בוחרים לגייס צוות מכמה שיותר מדינות ואזורים, כולל מספר מקומות שבהם תעשיית השייט לא הייתה מעסיקה משמעותית. כתוצאה מכך, הגדלנו באופן משמעותי את הפריסה הגיאוגרפית של כוח העבודה שלנו, ובמקביל גם תרמנו לגיוון הכלכלות המקומיות על ידי הצעת מקור תעסוקה חדש או נוסף.

דוחות קיימות

אסטרטגיית הקיימות שלנו מאורגנת סביב ארבעה עמודי מפתח: כדור הארץ, אנשים, מקום ורכש
עיינו בדוחות הקיימות שלנו וגלו מהן הפעולות והיעדים שלנו להשגת שייט ידידותי לסביבה.

2022
דו"ח קיימות
2021
דו"ח קיימות
2020
דו"ח קיימות
2019
דו"ח קיימות