הפלגות לקרואטיה

טבע בתולי ועיירות נמל יפייפיות

קרואטיה היא מדינה מגוונת המציעה למבקרים בה שילוב של היסטוריה ויופי טבעי מחוספס.

בשייט של MSC לקרואטיה בשנת 2024-2025 תוכלו ליהנות מביקורים במונומנטים מהתקופות הרומית וימי הביניים שנשמרו בצורה מושלמת, כפרים ציוריים, חופים עם המים הצלולים ביותר ופארקים טבעיים עם מפלים מרשימים ואגמים ירוקים, כל המרכיבים לחופשה המושלמת.

בחרו בשייט לקרואטיה ותגלו את כל היופי שיש למדינה הזו להציע. החל מדוברובניק, העיר שיופיה זיכה אותה בתואר "פנינת הים האדריאטי", שמרכז העיר העתיקה שלה הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. הסופר האירי ג'ורג' ברנרד שו אמר על הפנינה הזו, "אם אתם רוצים לראות גן עדן עלי אדמות, בואו לדוברובניק."

ספליט, העיירה המרכזית של דלמטיה היא עיר מרתקת נוספת. בשנת 305 לספירה זכתה עיירה זו בלבו של הקיסר הרומי דיוקלטיאנוס, שהחליט לבנות את ביתו בו יבלה את שארית חייו. זהו ארמון דיוקלטיאנוס, גם הוא אתר מורשת של אונסק"ו. מי שאוהב חופים עוצרי נשימה יוכל לבלות בזאדאר, הידועה בים הצלול להפליא שלו.

קרואטיה מתהדרת גם בשלל פארקים טבעיים בהם ניתן להנות מטרקים במסלולים הנגישים לכל הגילאים. נצלו את ההזדמנות להתחבר לטבע בפארק הטבעי של אגמי פליטביצה (Plitvice Lakes), הממוקם במתחם ההרים של ליצ'קה פלישביצה (Lička Plješivica). בין יערות, אגמים ומפלים המבקרים יוכלו ליהנות מטיולים רגליים, באופניים, בסירה או ברכבת טיולים.

חופשה בלתי נשכחת עם MSC בקרואטיה זמינה בחבילות הים התיכון שלנו.

נמלי קרואטיה

הצטרפו לשייט של חברת MSC בעונת ההפלגות 2024 – 2025, שהגישה אליו קלה ממספר נמלים הממוקמים בנוחות ברחבי קרואטיה.

דוברובניק
ספליט
זאדאר