הפלגות לדוברובניק

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בדוברובניק

העיר דוברובניק, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ממוקמת בחוף הדרומי של קרואטיה, ומשקיפה על הים האדריאטי.

היעד הזה של MSC להפלגות בים התיכון מתגאה באוצר של מראות, לרבות עיר עתיקה מהמאה ה-16 ורחובות אבן גיר רומנטיים. ראו את ארמון הרקטור הגותי-רנסנס או שוטטו לאורך חומות הצוק העתיקות של העיר. רחוק יותר, תמצאו שלל פלאי טבע כולל כמה מהמערות הקסומות ביותר בעולם.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • ארמון הרקטור
  • שייט חופים וחופשת חוף
  • מערת Modra Spilja

דוברובניק נראית כמו עיר שהזמן בה עצר מלכת  וסיורי חוף של MSC Cruises מציעים לכם את ההזדמנות לטבול את עצמכם בפאר העתיק שלה.

העיר העתיקה עם האווירה הייתה תפאורה מרכזית בתוכנית הטלוויזיה הפופולרית "משחקי הכס", הודות לארכיטקטורה המעוטרת והפנטסטית שלה. הסתובבו ברחובות וראו את קתדרלת ההנחה והפנים המלכותיים שלה המעוטרים בציורים ונציאניים. לאחר מכן, עברו לארמון הרקטור, תכשיט נסיכותי, שראשיתו במאה ה-15. המשיכו את הסיור בכנסייה והמנזר הפרנציסקאנית ותראו את היופי הרומנסקי-גותי שלה. לאחר מכן, תיהנו מזמן פנוי בלב העיר העתיקה, בו תוכלו לעשות קניות, לסעוד ולשוטט. סיורי חוף של MSC Cruises מציעים לכם את ההזדמנות להפליג סביב האי לוקרום הירוק והארכיפלג אלפיטי היפה בסיור קטמרן והפסקת חוף. צפו בנופים המרהיבים של העיר העתיקה של דוברובניק, חומותיה האייקוניות, ומבצר לובריג'נה מהמאה ה-11. בשייט לעבר מפרץ לאפאד המדהים, תתפעלו מהירוק הכחול העמוק של הים האדריאטי. שם, תיהנו מזמן לשחות במים הצלולים, להירגע מתחת לשמשיה, או להשתזף על החוף.

הפלגות לדוברובניק ב-2024