הפלגות מזאדאר

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בזאדאר וסביבתה

הבירה העתיקה של דלמטיה, זאדאר, היא תכשיט של החוף הקרואטי. היעד הזה של הפלגות MSC בים התיכון  מספק את השילוב המושלם למבקרים – היסטוריה, ארכיטקטורה ונפלאות טבע. התפעלו מכנסיות מימי הביניים, חורבות עתיקות, מפלים מרשימים ונמל מפואר. התפעלן מרקע האלפים הדינאריים הקשוחים לפני שתגלו את היופי של הפארקים הלאומיים של קרואטיה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • Zadar Discovery
  • הפארק הלאומי אגמי פליטביצה
  • הפארק הלאומי קרקה

סיור חוף של MSC Cruises לזאדאר יחזיר אתכם אחורה בזמן. בקרו בכנסיית סנט דונאטוס, הבניין הפרה-רומנסקי הגדול ביותר בקרואטיה, שראשיתו במאה ה-9.

לאחר מכן, עצרו ליד כנסיית מריה הקדושהקתדרלת סנט אנסטסיה וכנסיית קריסוגונוס הקדושה, שנחנכה בשנת 1175. לאחר מכן, התפעלו מכנסיית סנט סימאון עם סרקופג עץ הארז שלה, שעליה לוחות כסף נוצצים. המחזה הדתי לא נגמר שם, שכן תבקרו בכנסיית פרנציסקוס הקדוש, הכנסייה הגותית העתיקה ביותר בדלמטיה. לבסוף, תהנו מזמן פנוי כדי לגלות את העיירה שבה תוכלו לשוטט ברחובות או להירגע ליד הנמל. ראו את הגוונים המשתנים ללא הרף של אגמי פליטביצה בסיור חוף של MSC Cruises. יערות עבותים של עצי אשור, ואשוח עוטפים 16 אגמים, המוכרים בשל גוון הטורקיז והמפלים דמויי החלומות שלהם. פקחו את עיניכם לעבר חיות בר, כולל הדוב החום האירופי, זאבים, נשרים, ינשופים, קווין, חתולי בר ועצים. נוף קארסטי עוצר נשימה זה הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו וגן עדן עלי אדמות.

גלו את הפארק הלאומי קרקה בסיור חוף של MSC Cruises, יעד הידוע בשפע המינים הבוטניים שלו, חיות הבר ומאפייני המים הטבעיים שלו. לאחר נסיעה ציורית דרך מחוז שבניק-קנין, תגיעו לנהר קרקה ולשלל יובליו. צפו במים זורמים לתוך אגם כחול-ירוק קסום, במפל סקרדינסקי בוק המדהים. לאחר מכן, תלמדו על התרבות המקומית בטחנה עתיקה המכיל תערוכה אתנוגרפית מרתקת.

הפלגות מזאדאר ב-2024