הפלגות מניו יורק

טועמים מהתפוח הגדול

ניו יורק היא העיר המושלמת להתחיל בה את ההפלגה שלכם ב-MSC לאיים הקריביים, ברמודה, ניו אינגלנד וקנדה. גנים נסתרים לצד גורדי שחקים פוסט-מודרניים, אמנות ייחודית החבויה באגפי מוזיאון המטרופוליטן לאמנות, חוף ים בו תוכלו לטייל ולצפות בנוף.

שיטוט בין השכונות הוא חוויה בפני עצמה. צ'יינה טאון התזזיתית מסתתרת בסוהו המסוגננת, שנמצאת במרחק יריקה מהנתיבים השקטים והזוויתיים של הווסט וילג' שהיה פעם בוהמייני. גלו את העיר עם אספרסו מושלם בבית קפה היפסטרי בוויליאמסבורג או התפעלו מהעיר מנוף הגג מה-High Line של צ'לסי.

העיר ניו יורק מורכבת באופן רשמי מהאי המרכזי של מנהטן וארבעה רובעים חיצוניים – ברוקלין, קווינס, הברונקס וסטטן איילנד. עבור רבים, מנהטן היא ניו יורק. ואכן, כאשר ההפלגה שלכם ב-MSC תיקח אתכם דרך ניו יורק, סביר להניח שתבלו את רוב זמנכם כאן.

הבנת המורכבויות של החלוקה של מנהטן, והבנה של רשת התחבורה שלה צריכים להיות בראש סדר העדיפויות שלכם במהלך טיול MSC שלכם.
ניו יורק היא עיר של שכונות, שאפשר לחקור אותה ברגל. בהפלגה שלכם לניו יורק, מכל הסמלים של אמריקה, אף אחד לא מושך יותר מפסל החירות, המתנשא מעל הנמל שלו באי החירות הקטן. ואכן, כנראה שאין פרופיל מזוהה יותר מיד מזה של ליידי ליברטי, שעומדת עם לפיד ביד, לופתת לוח אבן. בגובה של כ-305 רגל מהבסיס שלה, היא שימשה כהתממשות החלום האמריקאי במשך יותר ממאה שנה.

הפלגות מ/אל ניו יורק ב2024 

דרכי הגעה לטרמינל ניו יורק 

דרכי הגעה לטרמינל ניו יורק 

לינה + שייט : ניו יורק

עם 2 או 3 לילות לינה בבית מלון (לפני או אחרי השייט) + אטרקציות

זמין בקיץ 2024 להפלגות היוצאות מניו יורק