הפלגות לויסבי

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לויסבי

העיר ויסבי, על האי גוטלנד, היא אחת הערים השמורות ביותר מימי הביניים בסקנדינביה. יעד השייט הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, שזכה לשבחים על החומה העתיקה והמרכז ההיסטורי המרתק שלה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • גנים בוטניים
  • קתדרלת סנט מרי
  • נקודת המבט של גבעת הגרדום

ויסבי הוא ביתם של הגן הבוטני DBW המפואר, הידוע בחיבה בשם "בוטאן". סמוך לחוף הים, גן העדן של הגננות מהמאה ה -18 הוא ביתם של עצי תאנה, אגוז, קיסרית וצמחים ייחודיים אחרים.

בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו לטייל בשבילי הבוטן שבו תגלו את משתלת הורדים הרומנטית והריחנית. עצרו מתחת לבית הקיץ המקסים, קחו את עצי הסקויה הענקיים, או שוטטו בגן העשבים.

קתדרלת סנט מרי, הידועה גם בשם קתדרלת ויסבי, היא בזיליקה יוצאת דופן מהמאה ה -12, מפורסמת בסגנון המלכותי הרומנסקי שלה. הוא משתרע במהלך המאה ה-13 וכולל שלוש ספינות, שלושה מגדלים ושתי קפלות גותיות. בסיור חוף מרתק של MSC Cruises, תוכלו להתפעל מהפנים המרהיבים של הבניין – ביתו של פסל עץ יקר ערך של ישו ומזבח תחייה גותית. לאחר מכן, תגלו את מצבות ימי הביניים של דמויות היסטוריות כגון מלך שוודיה לשעבר.

גבעת הגרדום (בשוודית: Gallows Hill) היא שמורת טבע באי גוטלנד. שמה של העיר נובע משילוב של גרדום ששימש לתליית פושעים, שנבנה במהלך המאה ה-13. כיום, קיר אבן מעגלי שורד יחד עם שלושה עמודים ששימשו לגזר דין מוות. הגלגברג'ט הוא אתר ההוצאה להורג היחיד באירופה בימי הביניים, והוא מהווה סיור מרגש ב-MSC Cruises. לאחר מכן תגלו את האי גוטלנד לפני שתטפסו על צלע הגבעה הציורית. שם, תוכלו ליהנות מנופים מלכותיים של העיר ויסבי ואת האזור הכפרי היפה שמסביב.

הפלגות לויסבי והפלגות מויסבי ב-2024