הפלגות ללה קורוניה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם ללה קורוניה

עיר הנמל לה קורוניה, השוכנת על חצי אי צר על חוף האוקיינוס האטלנטי, היא מבוך של רחובות ציוריים עמוסים בברים ומסעדות טאפאס תוססים. היעד המופלא הזה של הפלגות MSC לצפון אירופה נמצא במרחק קצר בלבד מסנטיאגו דה קומפוסטלה, אחת הערים האטרקטיביות ביותר בספרד.

טיולי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • סנטיאגו דה קומפוסטלה
  • בטנזוס
  • סיור ב-לה קורוניה טעימות יין וטאפאס גליסיאני

אתר המורשת העולמית של אונסק"ו סנטיאגו דה קומפוסטלה הוא מרכז דתי והיסטורי מעורר השראה.

בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו ליהנות מנסיעה נופית באוטובוס דרך הנוף הגליסי לפני שתגיעו לעיר מדהימה זו. שוטטו ברחובות עתיקים אל פראזה דו אוברדוירו כדי לראות את הקתדרלה המרשימה עם המאפיינים הרומנסקיים, הגותיים והבארוק שלה. מקום הקבורה המשוער הזה של סנט ג'יימס הגדול הוא היעד של דרך העלייה לרגל של סנט ג'יימס.

תצאו לסיור בלתי נשכח ב-MSC Cruises בעיר האטרקטיבית בטנזוס, מרכז מימי הביניים המתגאה במונומנטים גותיים מפוארים. תיהנו מטיול רגלי נינוח ברובע העתיק, שם תגלו ארמונות מרהיבים וכנסיות מפוארות. פרנן איגרקסה דה סן פרנסיסקו מהמאה ה -13, ביתם של סרקופגים עתיקים כגון קברו של ז'אן פרז דה אנדרדה, ומהמאה ה -12 איגרקסה דה סנטיאגו. בדרככם חזרה ללה קורוניה, תחלפו על פני מגדל הרקולס המרשים, מגדלור רומי עתיק שעדיין פעיל.

ראו את הטיילת הארוכה ביותר באירופה על חוף הים בסיור חוף של MSC Cruises לעיר לה קורוניה תוכלו להתרשם מבנייני הנמל ומההשתקפויות המהפנטות של חלונות הזכוכית הנוצצים שלהם. לה קורוניה (La Coruna), הידועה גם כ"עיר הזכוכית", היא מרכז ימי-ביניימי משמעותי אשר פרח במשך מאות שנים. אנטון, בה שוכנת  הטירה מהמאה ה -16 של סאן עומדת על אי ציורי המקושר ליבשת. להעז לאורך קו החוף, לעבור יערות, כפרים גליסיאניים, וחופי שנהב לבן. נעצור באתר המורשת העולמית של אונסק"ו במגדל הרקולס לפני שנטעם טאפאס ויין במסעדה מקומית אותנטית.

הפלגות מלה-קורוניה והפלגות ללה-קורוניה (מסנטיאגו דה קומפוסטלה) ב-2024