הפלגות לחאניה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם מחאניה

חאניה, באי היווני כרתים, מתהדרת ברקע הררי, מבוך של סמטאות עיר עתיקות, ונמל ונציאני מהמאה ה-14. מעבר לחאניה, יעד זה של הפלגות MSC לים התיכון  יש הרבה אתרים לגלות.

גלו פלאים ארכיאולוגיים כולל הארמון המינואי של קנוסוס ומנזר ארקאדי מהמאה ה-16. גלו את  האוצרות של כרתים, כמו למשל יקבי אומנים כפריים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, כולל: 

  • מנזר אגיה טריאדה מתקופת הרנסנס
  • מנזר ארקדי והעיירה רתימנו
  • ארמון קנוסוס

אם אתם אוהבים ארכיטקטורה מדהימה והשתקפות רוחנית, הזמינו סיור חוף של MSC Cruises למנזר אגיה טריאדה.

היופי הביזנטי הזה מתוארך למאה ה-17 והוא אייקון יווני אורתודוקסי מפואר. ממוקם בחצי האי הירוק של אקרוטירי, מקום מפלט שקט זה מתגמל את המבקרים בשקט נפשי אמיתי. התפעלו מהיופי של החצר הפנימית, המטופלת בקפידה. לאחר מכן, תוכלו לרכוש ראקי, יין, שמן זית ודבש שמיוצרים במקום על ידי הנזירים. לאחר מכן, חזרו לחאניה היפה כדי לראות את הנמל הוונציאני ולהתפעל מהמסעדות על קו המים.

העשירו את החופשה שלכם בסיור חוף בלתי נשכח של MSC Cruises למנזר ארקאדי ולרתימנו. נבנה במהלך התקופה הוונציאנית, חומותיו דמויות המבצר של ארקדי מכילות כנסייה מלכותית, שהושפעה מתקופת הרנסנס. סעו דרך נופים ציוריים אל רתימנו, עיירת נמל הידועה בנמל הוונציאני שלה, בטברנות תוססות, במגדלור היסטורי וחופים משובחים. לשוטט ברובעים העתיקים ולנצל קצת זמן פנוי כדי ליהנות מקניות, אוכל ושתייה.

תהיו מרותקים לארמון המינואי, אתר ארכיאולוגי, בעיר ההיסטורית נוסוס. מתקופת הברונזה המאוחרת, זוהי התפאורה של "אריאדנה, תזאוס והמינוטאור", הסיפור המיתולוגי של כרתים. לשוטט במבנה העתיק של הארמון ולגלות מבוך של 800 חדרים. לאחר מכן, סעו לעיר הנמל של הרקליון, שם תיהנו מקניות, שתייה ואוכל יווני טעים.

הפלגות לחאניה והפלגות מחאניה ב-2024