הפלגות במזרח הים התיכון

היסטוריה עשירה, חופים יפים ושפע של נופים יפיפיים

שייט במזרח הים התיכון הוא מסע בין תרבויות מגוונות מלאות בהיסטוריה, מאכלים טעימים ונמלים של כמה מהיעדים הטובים ביותר בים התיכון. גלו את האזורים שנחשבים למקום הולדתן של הציוויליזציות המערביות, עם היסטוריה עשירה וערים המתוארכות לאימפריות היוונית והרומית העתיקות.

הפלגות במזרח הים התיכון עם MSC יקחו אתכם דרך הים האדריאטי, שם תוכלו לגלות ערי נמל איטלקיות, כמו העיר הרומנטית ונציה. קחו את בן/בת הזוג שלכם לסיור בגונדולה דרך התעלות הרבות, ואז צאו לכיכר סן מרקו כדי לראות את ההמונים מסביב ואת יופיה של הארכיטקטורה הביזנטית. צאו לעבר קרואטיה כדי לבקר בעיר היפה דוברובניק ולטייל בעיר העתיקה מלאת האווירה, מקום חובה לכל חובבי הסדרה 'משחקי הכס' שרוצים לחקור את העיר שעליה התבססה 'נחיתת המלכים'. לחופשה שלווה יותר, תוכלו לצאת לכיוון מונטנגרו שם תיהנו מהחופים של קוטור (Kotor) ונופים מרהיבים.

ההרפתקה לא נעצרת שם, מכיוון ששייט במזרח הים התיכון יכול לקחת אתכם גם לים האגאי, שם תוכל למצוא נמלים ציוריים באיי יוון. דמיינו לעצמכם יום בילוי עם המשפחה שלכם, טעימות מאכלים העשויים מהרכיבים הטריים ביותר, טיול ברחובות המרוצפים ומאוחר יותר צילום תמונות באויה (Oia), הכפר המפורסם ביותר בסנטוריני, המציג את הסגנון הקיקלאדי הכחול-לבן שלו, שלעולם לא מפסיק להדהים את האורחים שלו. לחוויה משפחתית, השלווה של חופי קורפו היא גם בחירה אידיאלית.

גלו את כל היעדים כאילו שאתם מקומיים, עם סיורי החוף של MSC וכשתחזרו הביתה תביאו אתכם אוצר של זיכרונות. החלו לתכנן את מסלולי הטיול שלכם עוד היום והפליגו למזרח הים התיכון עם MSC Cruises כדי לטעום מהנופים עוצרי הנשימה, הערים ההיסטוריות וכמה מהחופים היפים ביותרבים התיכון.

נמלי מזרח הים התיכון

קורפו
סנטוריני
וונציה