עלייה לאונייה2023-08-28T15:18:59+03:00

העלייה לאונייה אפשרית לאחר ביצוע הצ'ק-אין בטרמינל. שעת הצ'ק-אין מופיעה בכרטיס השייט שלכם. על כל לקוח החובה לוודא שהוא מגיע בזמן המיועד לו, הנקבע מטעמי בריאות ובטיחות. לפני ההגעה לנמל, אנא ודאו שכל הפרטים האישיים המוצגים בטופס העלייה לאונייה, בכרטיס השייט שלכם נכונים. אנא ודאו שמילאתם את טופס הצהרת הבריאות שלכם עבור כל אחד מהנוסעים. בעת העלייה לאונייה תידרשו להציג את כרטיס השייט, דרכון, הצהרת בריאות, ביטוח נסיעות כפי שנדרש ובדיקת PCR – מודפס ובשפה האנגלית.

גלו עוד לגבי נהלי הצ'ק-אין, מזוודת והעלייה לאונייה בשאלות הנפוצות.

מידע שימושי

בטרמינל2023-08-28T15:23:53+03:00

1. העבירו את המזוודות שלכם לאנשי הצוות שלנו, שישלח אותן ישירות לחדר שלכם. יש לסמן באנגלית מראש את כל המזוודות בשם הפרטי ושם המשפחה שלכם, שם האונייה, מספר החדר, תאריך ונמל היציאה.

2. גשו לאזור הטרמינל עם כל מסמכי הנסיעה האישיים הנדרשים להפלגה, והראו לצוות את טופס העלייה המופיע בכרטיס השייט שלכם. אורחי היאכט קלאב יעברו באזור צ'ק אין ייעודי, יקבלו עזרה עם המזוודות על ידי צוות אישי  שילווה אותם למסלול הייעודי לביצוע צ'ק אין. על פי בקשה, ניתן לקבל שירות פריקת מזוודות (לאורחי היאכט קלאב בלבד).

3. המשיכו לבידוק הביטחוני. שימו לב שהצוות עשוי לערוך חיפוש בכם ו/או במטען שלכם ולהחרים חפצים שעלולים להוות סיכון ביטחוני. הערה: כל האורחים העולים לאונייה יידרשו להראות את פניהם עפ"י בקשת צוות האבטחה.

4. במהלך העלייה לאונייה הצוות יצלם אתכם (לא לשכוח לחייך), אם עדיין לא עשיתם זאת באמצעות אפליקציית MSC for Me או בעת השלמת הצ'ק-אין אינטרנט (במידה וזמין). לאחר מכן תוכלו להמשיך לחדרכם.

על הסיפון2023-09-12T11:54:42+03:00

5. לכו לחדרכם. כרטיס השייט שלכם ישמש כמפתח לחדר שלכם, כרטיס מגנטי זה יכול לשמש גם לתשלום עבור מוצרים ושירותים על הסיפון. את אורחי מועדון היאכט קלאב של MSC, הוא משמש גם לגישה לאזור המועדון MSC Yacht Club. אם החדר שלכם עדיין לא מוכן, תוכלו להשלים רכישות על הסיפון בברים ובמסעדות, על ידי מתן מספר החדר שלכם ושמכם המלא לצוות.

6. הפעילו את כרטיס השייט שלכם לרכישות על הסיפון. (עיינו בסעיף ' תשלום מובנה' למידע נוסף כיצד לעשות זאת.)

7. קחו חלק בתרגיל הבטיחות החובה.

8. אל תחמיצו את מדריך השייט MSC Cruise Guide, זוהי מצגת חשובה שבה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי ליהנות מהשייט שלכם במלואו.

תהליך העלייה לאנייה עשוי להיות שונה באניות – MSC Seaside ו- MSC Divina.

עבור למעלה