מדיניות קורונה – חובה לקרוא

עלייה לאונייה2022-02-23T13:22:56+02:00

העלייה לאונייה אפשרית לאחר ביצוע הצ'ק-אין בטרמינל. שעת הצ'ק-אין מופיעה בכרטיס השייט שלך. על כל לקוח החובה לוודא שהוא מגיע בזמן היעודי, הנקבע מטעמי בריאות ובטיחות. לפני ההגעה לנמל, אנא ודא שכל הפרטים האישיים המוצגים בטופס העלייה לאונייה בכרטיס השייט שלך נכונים. אנא ודא שמילאת את טופס הצהרת הבריאות שלך עבור כל אחד מהנוסעים. בעת העלייה לאונייה תידרש להציג את כרטיס השייט, דרכון, הצהרת בריאות, ביטוח נסיעות כפי שנדרש ובדיקת PCR – מודפס ובשפה האנגלית.

גלו עוד לגבי נהלי הצ'ק-אין, מזוודת והעלייה לאונייה בשאלות הנפוצות

מידע שימושי

בטרמינל2022-02-22T15:56:14+02:00

1. העבירו את המזוודות שלכם לאנשי הצוות שלנו, שלאחר מכן ישלח אותם ישירות לחדר האישי שלכם. יש לסמן באנגלית מראש את כל המזוודות בשם הפרטי ושם המשפחה שלך, שם האונייה, מספר החדר, תאריך ונמל היציאה.

2. גשו לאזור הטרמינל עם כל מסמכי הנסיעה האישיים הנדרשים להפלגה, והראו לצוות את טופס העלייה המופיע בכרטיס השייט שלכם. אורחי היאכט קלאב יעברו באזור צ'ק אין ייעודי יקבלו עזרה עם המזוודות על ידי צוות אישי  שילווה אותם למסלול הייעודי לביצוע צ'ק אין. על פי בקשה, ניתן לקבל שירות פריקת מזוודות (לאורחי היאכט קלאב בלבד).

3. המשיכו לבידוק הביטחוני. שימו לב שהצוות עשוי לערוך חיפוש בך ו/או במטען שלך ולהחרים חפצים שעלולים להוות סיכון ביטחוני. הערה: כל האורחים העולים לאונייה יידרשו להראות את פניהם עפ"י בקשת צוות האבטחה.

4. במהלך העלייה לאונייה הצוות יצלם אתכם (לא לשכוח לחייך), אם עדיין לא עשיתם זאת באמצעות אפליקציית MSC for Me או צ'ק-אין אינטרנט (במידה וזמין).

על הסיפון2022-03-01T13:44:20+02:00

5. לך לבקתה שלך. כרטיס השייט שלך ישמש כמפתח תא הנוסעים שלך, כרטיס מגנטי זה יכול לשמש גם לתשלום עבור מוצרים ושירותים על הסיפון. עבור אורחי מועדון יאכטות MSC, הוא משמש גם לגישה לאזור מועדון היאכטות של MSC. אם התא שלך עדיין לא מוכן, אתה יכול להתחיל את הרכישות שלך על הסיפון בברים ובמסעדות על ידי מתן מספר התא שלך ושמך מלא לצוות

6. הפעל את כרטיס השייט שלך לרכישות על הסיפון. (עיין בסעיף ' תשלום מובנה ' למטה למידע נוסף כיצד לעשות זאת.)

7. קחו חלק בתרגיל הבטיחות החובה.

8. אל תחמיצו את מדריך השייט של MSC, מצגת חשובה שבה נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לחיות את השייט שלכם במלואם. תהליך העלייה למטוס עשוי להיות שונה עבור MSC Seaside ו-MSC Divina.

טיסה ושייט עלייה2022-01-17T11:07:22+02:00

עבור הפלגות הכוללות קישורי טיסות, האורחים צריכים לבצע צ'ק-אין באתר האינטרנט של חברת התעופה בכל עת מ 23 שעות לפני ההמראה או בדלפק הצ'ק אין של חברת התעופה לפחות שעתיים לפני הטיסה. בהגעה לשדה התעופה היעד, האורחים ימצאו סיוע בשייט והעברות לנמל (3 שעות לפני מועד ההמראה המתוכנן אלא אם צוין אחרת).

Go to Top