תשלום על הסיפון

תשלום על הסיפון2024-05-06T13:37:43+03:00

כל הרכישות על סיפון האונייה מתבצעות באמצעות כרטיס השייט האישי, כך שאין צורך לשאת מזומן או כרטיסי אשראי ברחבי האונייה. לאחר העלייה לאונייה ואיסוף כרטיס השייט מחדרך, עליך להפעיל אותו על ידי רישום עצמי של כרטיס האשראי באחת מנקודות ההפעלה הנמצאות באונייה. ניתן לבצע את ההפעלה באופן עצמאי, מרגע העלייה לאונייה ועד לשעה 23:00 למחרת, בכל אחת מנקודות ההפעלה הממוקמות ברחבי האונייה. ההפעלה מתבצעת באופן מהיר, פשוט ומאובטח לנוחות לקוחותינו. שימו לב שתתבקשו להזין את מספר ה-PIN של כרטיס האשראי. לחלופין, ניתן להשאיר פיקדון במזומן בדלפק הקבלה.

מתכננים להפליג איתנו בקרוב? לחץ כאן למידע נוסף על אמצעי הבריאות והבטיחות המשופרים שלנו ועל החוויה החדשה והבטוחה עוד יותר שלנו על הסיפון.

האם ניתן לבצע משיכת מזומנים בספינה?2022-01-17T11:07:07+02:00

שירות מקדמה במזומן זמין אם כרטיס אשראי נרשם בחשבון על הסיפון. ניתן לעשות זאת רק במטבע על הסיפון (אירו או דולר אמריקאי, תלוי במסלול), תמורת תשלום, שנקבע בהתאם למסלול.

מהן שיטות התשלום על הסיפון?2022-01-17T11:07:13+02:00

כל הרכישות על הסיפון מתבצעות עם כרטיס השייט האישי, ומבטל את הצורך לשאת על הסיפון מזומן או כרטיסי אשראי. כדי להפעיל רכישה באמצעות כרטיס השייט, האורחים חייבים לרשום את כרטיס האשראי או החיוב שלהם בצ'ק-אין או על הסיפון בנקודות ההפעלה של כרטיס השייט (זמינות רק באוניות מסוימות), או על ידי השארת פיקדון במזומן בדלפק הקבלה – שירות האורחים מיד לאחר העלייה למטוס.

האם המחירים על הסיפון יקרים יותר מאלה ביבשה?2022-01-17T11:07:13+02:00

לא. למעשה, סביבת הפעולה המיוחדת המסדירה את המגזר הימי גורמת לכך שמוצרים רבים (כגון אלכוהול, טבק וניחוחות) ניתנים למכירה פטורה ממכס, מה שמביא להוזלה של עד 30% מהמחירים הקמעונאיים ביבשה.

*בהתאם למסלולי הטיול ובכפוף לחקיקה החלה.

אילו כרטיסי אשראי מתקבלים?2022-01-17T11:07:22+02:00

ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, JCB ודיינרס קלאב.

חיובי תפיסת מסגרת של הבנק

במהלך ההפלגה שלכם, אם רשמתם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב עבור הוצאות על הסיפון, ייתכן שתראו חיובים מראש בדוח שלכם. אישורים מוקדמים אלה הם אמצעי זהירות כדי לשמור כספים להוצאות פוטנציאליות במהלך ההפלגה שלכם. הם אינם חיובים בפועל אך עשויים להפחית זמנית את האשראי הזמין שלכם.

בדרך כלל, תפיסת המסגרת מראש משוחררת לאחר שהחשבון הסופי שלכם  נסגר עם הירידה מהמטוס. עם זאת, במקרים מסוימים, הם עשויים להימשך בחשבונכם מעבר לנקודה זו. למרות שהם אמורים לפוג תוך 30 יום לאחר הירידה, מסגרת זמן זו עשויה להשתנות בהתאם למדיניות הבנק שלכם. חשוב לציין כי ל-MSC Cruises אין שליטה על משך הזמן הזה ואינה אחראית לשחרורן. הבנק שלכם אחראי לשחרור כל תפיסת מסגרת.

אם יש לכם חששות כלשהם או שאתם מבחינים בעיכובים בשחרור המסגרת, אנו ממליצים ליצור קשר ישירות עם הבנק שלכם.

עבור למעלה