הפלגות ליפן – מבצעים

הפליגו לעבר חופי מזרח אסיה בשייט ליפן, דרום קוריאה וטייוואן

התכוננו להתענג על הקסם האסייתי הקיץ הזה, עם שייט בלתי נשכח למזרח הרחוק. מיוני ועד ספטמבר, האנייה MSC Bellissima המפוארת תציע חמישה מסלולי טיול מרהיבים, המשתרעים על פני שישה, שמונה או תשעה לילות דרך יפן, טייוואן ודרום קוריאה. אל תפספסו את ההזדמנות של פעם בחיים לגלות כמה מהנופים המדהימים והערים המרתקות ביותר בארץ השמש העולה ומחוצה לה. התכוננו לחוויה מדהימה ובחרו בין המסלולים שלנו הכוללים שייט ביפן ודרום קוריאה, או שייט ביפן וטייוואן.

הפלגות ביפן

כדי לחוות את יפן נדרשת טבילה לתוך תערובת ייחודית של המסורת העתיקה והחיים המודרניים, עם ערים הנישאות מעלה ונופים אקזוטיים.
כל 5 המסלולים כוללים שהות ממושכת של עד 12 שעות בנמל, המאפשרת לאורחים להתעטף ביופי המרהיב של ארץ השמש העולה ולגלות את ההרים המלכותיים, הארמונות הקיסריים והמקדשים הקדושים שלה. החל מהמעיינות החמים של בפו (Beppu), הנופים הוולקניים של קגושימה (Kagoshima) ועד למרומי הר רוקו (Rokko), כל נמל בחמש ההפלגות הפנטסטיות שלנו שופע בנופים עוצרי נשימה וחוויות של פעם בחיים.

הפלגות ביפן ודרום קוריאה

.בחרו מבין ארבעה מסלולים שונים והפליגו במסע לגילוי יפן ודרום קוריאה‏

הפלגות ליפן ודרום קוריאה
בחודשים יוני וספטמבר

אניית MSC Bellissima תיקח אתכם לשני מסעות של 8 לילות ביפן ובדרום קוריאה, בחודשים יוני וספטמבר. לא תוכלו להפסיק להתפעל מהיופי של יפן, בערים יוקוהמה (Yokohama), קובה (Kobe), הירושימה (Hiroshima) וקגושימה (Kagoshima) בעוד שמסע הגילוי שלכם את דרום קוריאה יוביל אתכם לגנגג'ונג (Gangjeong) על האי ג'ג'ו (Jeju).
בין אם תעברו בחופים הנוצצים שלה, תטיילו בעיירות העתיקות, או תטפסו על ההרים הסלעיים שלה, דרום קוריאה תפתיע אתכם עם שפע של תגליות חדשות.

הפלגות ליפן ודרום קוריאה
ביולי ואוגוסט

תכננו את השייט שלכם של 6 לילות, ליפן ודרום קוריאה בין יולי לאוגוסט, ובקרו ביוקוהמה (Yokohama), פוקואוקה (Fukuoka), יאטשושירו (Yatsushiro) וגנגג'ונג (Gangjeong).
אם אתם רוצים להקיף את כל יפן, עד לאי הוקאידו (Hokkaido), תוכלו לבחור במסלול של 9 לילות היוצא באוגוסט, ועצר בנמלים יוקוהמה (Yokohama), קומאנו (Kumano), קגושימה (Kagoshima), בוסאן (Busan), סקאימינאטו (Sakaiminato), קאנאזווה (Kanazawa) והקודאטה (Hakodate). בעוד בספטמבר, ייצא שייט במסלול שני של 9 לילות שיביא אתכם ליוקוהמה (Yokohama), קובה (Kobe), שימונוסקי (Shimonoseki), בוסאן (Busan) ויאטשוירו (Yatsushiro).

הפלגות ליפן וטייוואן

אל תחמיצו את ההזדמנות לבקר ביפן ובטייוואן באותה ההפלגה. בחרו במסלול של 6 לילות ביולי, עם אניית בליסימה (MSC Bellissima) ובקרו בנהה (Naha) עיר הבירה הנמצאת באי היפני של מחוז אוקינאווה (Okinawa) ובעיר קילונג (Keelung) בטייוואן. עם המורשת המרתקת שלה, היופי הטבעי והתרבות המגוונת שלה, ההיצע של טייוואן מגוון לא פחות עבור המבקרים בה. תוכלו לספוג לתוככם למעלה מ-8,000 שנות היסטוריה במוזיאון הארמון הלאומי, למצוא נחמה רוחנית במקדש לונגשאן הגדול מהחיים, ללגום ממרק הנודלס-בקר המסורתי והמיוחד, או לבחור ביופי של הר קילונג (Mount Keelung).

הזמינו עכשיו

שימו לב

כל המחירים המופיעים בעמוד זה ובכל האתר משתנים מעת לעת. את המחירים המעודכנים ביותר ניתן יהיה לראות במהלך ההזמנה בלבד.

יפן 9 לילות
MSC Bellissima

יציאה מיוקוהמה

החל מ-

$1,180*

המחיר לחדר פנימי, כולל דמי שירות
כולל מיסי נמל

יפן 5 לילות
MSC Bellissima

יציאה מטוקיו

החל מ-

$829*

המחיר לחדר פנימי, כולל דמי שירות
כולל מיסי נמל

יפן 7 לילות
MSC Bellissima

יציאה מיוקוהמה

החל מ-

$1,341*

המחיר לחדר פנימי, כולל דמי שירות
כולל מיסי נמל

רוצים לקבל מבצעים מיוחדים לפני כולם? הישארו מעודכנים

הירשם(חובה)