צרכים מיוחדים2023-07-02T15:20:25+03:00

דרישות ניידות, רפואיות ותזונתיות

MSC Cruises והצוות שלה תמיד היו קשובים לצרכי האורחים שלהם, ושואפים ללא הרף להציע את השירות הטוב ביותר האפשרי, תוך עמידה בתקני נגישות בינלאומיים.

למידע על הסיוע שניתן על הסיפון ובמסופי הנמל שלנו, אנא עיינו בסעיפים שלהלן.

תוכל גם למצוא מידע הקשור לצרכים מיוחדים בתנאי ההזמנה הכלליים, בתנאי ההובלה ובסעיף שאלות נפוצות.

למילוי טופס צרכים מיוחדים אנא הורידו את הקובץ, מלאו אותו  ושלחו לסוכן המטפל בהזמנה שלכם.

לקויי שמיעה2023-10-03T11:54:28+03:00

מטעמי בטיחות, אורחים עם לקויות שמיעה חייבים להפליג עם מטפל. נוסעים עם לקות שמיעה חלקית יכולים להפליג לבד, רק אם הם מבקשים התקנה של ערכת TDD System בתא שלהם. ערכה זו, הזמינה במספר מוגבל בכל האוניות, כוללת התקני אור ורוטט, טלפון טקסט ושעון מעורר אנלוגי.

יתר על כן, מגברים אלחוטיים ונורות חיווי זמינים בתיאטרון ובחדרים אחרים. נורות חיווי זמינות גם במעליות.

דיאליזה2023-10-03T13:11:58+03:00

אורחים העוברים טיפול דיאליזה פריטונאלית יכולים להפליג כרגיל, ולהביא עימם את כל התרופות והציוד שלו הם עשויים להידרש במהלך ההפלגה.

ציוד ומכונות לטיפול בהמודיאליזה יועלו על הסיפון רק על ידי חברות עצמאיות מתמחות, במסלולי שייט מסוימים. למידע נוסף על שירות זה, אנא צרו קשר עם סוכן הנסיעות שלכם.

ניידות מופחתת2023-10-03T11:48:07+03:00

כל הסיפונים, השטחים הציבוריים והטנדרים (סירות השאטל הימי) נועדו להיות נגישים ככל האפשר לאורחים בעלי קשיי ניידות. ייתכן שיהיו נמלים או שירותי שאטל שלא יהיה ניתן לעלות או לגשת אליהם עם מכשיר ניידות כיוון שאיננו יכולים להרים אותו. בנוסף, ישנו מספר משתנה של חדרים נגישים המצוידים במיוחד, הזמינים בכל אנייה בצי. מטעמי בטיחות, אורחים הזקוקים לסיוע עשויים להתבקש להפליג עם מטפל, בהתאם למסלול הספציפי.

כסאות גלגלים זמינים על סיפון האניות שלנו, לשימוש האורחים במהלך העלייה והורדה בלבד, או במקרה חירום. אורחים הזקוקים לשימוש מתמיד בכיסא גלגלים או בכל צורה אחרת של תמיכה, חייבים להביא עימם ציוד משלהם. זוהי אחריות האורח לבדוק מול היצרנים/הספקים הרלוונטיים, כי ציוד זה בטוח להעלאה ולשימוש על אניית תענוגות, ולארגן הן את המשלוח שלו לטרמינל ההפלגה בזמן טוב לעליה לאנייה והן את האיסוף שלו בסוף ההפלגה.

למידע מפורט על נמלי היציאה וסיורי החוף המתאימים לנוסעים החווים בעיות ניידות, קראו את העמודים הרלוונטיים בסעיף זה, וברגע העלייה על הסיפון בדקו את דיוק המידע הנמסר.

הֵרָיוֹן2023-10-03T12:00:06+03:00

המתקנים הרפואיים והציוד על הסיפון עלולים שלא להתאים מבחינה טכנית להתמודדות עם לידה או סיבוכי הריון. לכן, מטעמי בטיחות, איננו יכולים להעלות לסיפון נשים אשר יגיעו או עברו את השבוע ה-24 (עשרים וארבע) להריונן עד סוף ההפלגה. ללא קשר לשלב ההיריון, יש להתייעץ עם רופא לפני היציאה להפלגה כדי להעריך האם האורחת כשירה להפליג.

על האורחים ליידע אותנו בכל דרישות הניידות, הרפואיות והתזונתיות שיש להם2023-11-06T14:37:34+02:00

באפשרות האורחים שלנו ליידע את MSC Cruises בכל הדרישות המיוחדות על ידי מילוי הטופס הרלוונטי (טופס צרכים מיוחדים) הזמין כאן ובכל סוכנויות הנסיעות המוסמכות. רצוי לספק מידע זה בעת ביצוע ההזמנה, או לכל המאוחר, לא פחות משני ימי עבודה לפני היציאה.

זה מאפשר לנו זמן לספק את השירות הטוב ביותר עבור האורחים שלנו, אשר תלויים במתקנים מיוחדים ובמשאבים על סיפון כל אנייה. אם נקבל את המידע לאחר מועד זה, נעשה כל שביכולתנו לספק את השירותים המבוקשים, אך ייתכן שהדבר לא יתאפשר בהתראה כה קצרה.

הורידו טופס צרכים מיוחדים.

  • אם ההזמנה נעשתה על ידי סוכן נסיעות: יש לשלוח את התיעוד ישירות לסוכן הנסיעות שלכם
  • אם ההזמנה נעשתה דרך אתר האינטרנט שלנו: יש לשלוח את התיעוד לכתובת האי-מייל הבאה: il898-reservations.cruises@msc.com

רק בנסיבות חריגות ימנע מהאורחים לבצע הזמנה או לעלות לאנייה, ורק במקרה של איום חמור או דחוף על בטיחות האורחים או הצוות.
כל הנתונים האישיים שיסופקו על ידי האורחים יטופלו באופן התואם במלואו את מדיניות הפרטיות שלנו. למידע נוסף על השירותים המוצעים על הסיפון, או כיצד להודיע לנו על צרכים מיוחדים או דרישות אחרות שאינן מוזכרות במפורש בסעיף זה, אנא צרו קשר עם סוכן הנסיעות שלכם.

 

דיאטות מיוחדות2023-11-06T14:56:24+02:00

אורחים עם אי סבילות למזון ו/או אלרגיות מתבקשים לבדוק זמינות, וליידע את MSC Cruises בנוגע לדרישות שלהם באמצעות טופס הצרכים המיוחדים , ולאחר העלייה לסיפון, נדרשים לאשר את צרכיהם בדלפק הקבלה לאורחים ו/או עם המלצר הראשי Maître d'Hôtel. אורחים שיודיעו על כך מראש, צוות הסיפון ישמח לסייע לאורחים בבחירת מנות שאינן מכילות מזון או מרכיבים שעלולים לגרום לתגובה אלרגית.

MSC Cruises קיבלה הסמכה מ- Bureau Veritas לספק תפריטים ללא גלוטן ברחבי העולם (קוד מזון: 20 ppm*) במסעדות הראשיות של בכל האוניות. אנא בדקו זמינות בעת ביצוע ההזמנה.

באוניות MSC Armonia, MSC Sinfonia, MSC Opera ו-MSC Lirica, האורחים יכולים למצוא רק חטיפים נטולי גלוטן ארוזים מראש כמו ביסקוויטים, קרואסונים, עוגות ספוג ומאפינס.

ארוחות כשרות (ארוחות בוקר, צהריים וערב ארוזות מראש) עשויות להיות זמינות על הסיפון תמורת תשלום נוסף החל מ- 30 דולר לאדם ליום. ניתן לצרוך ארוחות כשרות במסעדות הראשיות ויש להזמין אותן לפחות 3 שבועות לפני יציאת האנייה.

מוצרי חלאל (בקר, כבש ועופות) עשויים להיות זמינים על הסיפון לאחר בקשה מראש של האורח לפחות חודשיים לפני היציאה; להכנה והגשה של ארוחות ללא גלוטן ברחבי העולם (קוד מזון: < 20 ppm*) בעיקר מסעדות.

אנא בדקו זמינות של תפריטים ללא גלוטן בעת ההזמנה.

עבור כל דרישה אחרת שאינה מוזכרת במפורש בסעיף זה, אנא צרו קשר עם סוכן הנסיעות שלכם.

*תפריטים ללא גלוטן של MSC מתאימים לאי סבילות לגלוטן, אך לא במקרה של אלרגיה לגלוטן.

מתקנים בחדרים נגישים2023-11-06T10:26:03+02:00

חדרים נגישים, מאובזרים במיוחד לאורחים עם מוגבלויות ו/או בעלי מוגבלות בניידות, זמינים בכל אונייה בצי שלנו. אורחים הזקוקים לחדר נגיש יכולים לבקש זאת בעת ביצוע ההזמנה.

הבקתות הנגישות גדולות יותר ומציעות יותר מרחב לתנועה מאשר חדרים רגילים ומגיעים עם מתקנים וציוד נוסף כדי לענות על צרכים מיוחדים.

בדקו את המתקנים הזמינים באנייה המועדפת עליכם:

 MSC ArmoniaMSC BellissimaMSC DivinaMSC Fantasia, MSC Grandiosa, MSC Euribia, MSC LiricaMSC MagnificaMSC MeravigliaMSC MusicaMSC OperaMSC OrchestraMSC PoesiaMSC Preziosa, MSC Seaside, MSC Seashore, MSC SeaviewMSC SinfoniaMSC SplendidaMSC Virtuosa MSC World Europa and MSC World America.

 

ילדים בעלי צרכים מיוחדים2023-10-03T13:25:25+03:00

לילדים עם צרכים מיוחדים יש גישה רגילה לכל השירותים והמתקנים על הסיפון. למרות שצוות הבידור אינו מציע שירות טיפול בילדים, הם הוכשרו לספק מגוון רחב של בידור המיועד במיוחד לילדים.

כל הילדים, כולל אלו בעלי צרכים מיוחדים, משוייכים לאזור בילוי מסויים, בהתאם לגילם. במידת הצורך, ניתן לשבץ ילדים או צעירים בעלי צרכים מיוחדים, לקבוצת גיל נמוכה יותר (בהסכמת הוריהם), או לקחת חלק בפעילויות ספציפיות, יחד עם הוריהם אם יידרש.

חיות שירות2023-11-06T14:40:17+02:00

כלבי נחייה מאומנים ומוסמכים, מותרים לעלייה על סיפון כל האניות, בהנחה שהם במצב בריאותי תקין ומחזיקים בכל המסמכים הדרושים לכניסה למדינות זרות בהן הם יבקרו במהלך השייט.

האורחים אחראים באופן אישי (בעזרת המטפל אם רלוונטי) למשמורת, האכלה וטיפול כללי בבעל החיים במהלך כל השהות על הסיפון.

לקויי ראייה2023-10-03T13:50:11+03:00

באניות MSC Preziosa, MSC Divina, MSC Splendida ו- MSC Fantasia ישנם שלטי ברייל בשטחים הציבוריים, במעליות ובכניסה לחדרים;
בכל האניות יש מחוונים על הסיפון, במעליות ובשטחים ציבוריים נגישים, בסיפונים וסירות שאטל. למען בטיחותם, ובהתאם לרמת המוגבלות שלהם, האורחים עשויים להתבקש להפליג עם מטפל או כלב נחייה.

למידע מפורט על סיורי חוף נגישים, קראו את העמודים הרלוונטיים בסעיף זה, וברגע העלייה על הסיפון בדקו את דיוק המידע הנמסר.

עבור למעלה