הפלגות לנמל סנט פיטר

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לסביבת נמל סנט פיטר

גרנזי (באנגלית: Guernsey) הוא אי ציורי בתעלה האנגלית, הממוקם מול חופי נורמנדי. יעד זה של MSC בהפלגות לצפון אירופה מהווה חלק מאיי התעלה ומהווה מדינה עצמאית של טריטוריית הכתר הבריטי. גלו את הקסם של נמל סנט פיטר, בירת גרנזי, עם הנמל הפנטסטי שלה וחופים אידיליים. או רחוק יותר אוצרות טבע אחרים, כולל הנוף הבתולי של האי הרם.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • עיר הבירה של גרנזי דיסקברי
  • אי הרם
  • נסיעה בכרכרה רתומה לסוסים

גלו את נמל סנט פיטר ואת הארכיטקטורה בסגנון ריג'נסי שלו בסיור חוף של MSC Cruises.

תוכלו ליהנות מנופים יפהפיים של טירת קורנט בעודכם משוטטים ברחובות הצרים של הנמל. בקרו בחנויות ברחוב הגבוהה לפני שתעצרו בכנסיית העיר ההיסטורית. בקרו בגני הקאנדי הוויקטוריאניים כדי לצפות בפסל של ויקטור הוגו – משורר, סופר ותושב גרנזי בתקופה האמנותית הפורה ביותר שלו.

האי הרם, מקום מפלט מרגיע שבו הטבע שולט, מתגאה בצוקים עוצרי נשימה, גבעות ירוקות מתגלגלות וחופים טהורים. סיור באי בהפלגה של MSC Cruises, מתחיל בשייט קצר במעבורת המציע נופים מצויינים. לשוטט בשדות האידיליים או למצוא קטע מדהים של חול להירגע עליו. אורחי המלון יכולים לסייר בחוף הים וליהנות מצדפות מזכרות או ליהנות מגלידה נפלאה.

צאו לסיור ב-MSC Cruises בסארק השלווה, חלק מאיי התעלה האנגלית הציוריים. לאחר שייט במעבורת נינוחה, תעלו על אוטובוס, הידוע באופן מקומי בשם "מתלה הטוסט", לנסיעה במעלה הגבעה אל הכפר הראשי. בסארק אין מכוניות ורק 550 תושבים. שתגיעו לעיר , תוכלו ליראות נופים פנורמיים עם סיור נינוח סוס וכרכרה על פני החלק הצפוני של האי.

הפלגות מנמל סנט פיטר והפלגות לנמל סנט פיטר (גרנזי) ב-2024