הפלגות מסאות'המפטון

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם בסביבת סאות'המפטון

סאות'המפטון הוא נמל ציורי עם מורשת ימית ססגונית, הממוקם בהמפשייר, דרום מזרח אנגליה. השילוב של קסם מימי הביניים, מרכזי קניות מודרניים ופארקים עטורי פרסים הופכים את זה ליעד אטרקטיבי ביותר של MSC הפלגות לצפון אירופה.

סיורי MSC Cruises מציעים שפע של מקומות מרגשים לראות, הכוללים את:

• London Discovery
• סטונהנג' וסולסברי
• טירת וינדזור

בירת אנגליה לונדון, שנחגגה בזכות קו הרקיע המרשים שלה, המוזיאונים האיקוניים והאוטובוסים הדו-קומתיים האדומים שלה, היא עיר מיוחדת שאין כמותה.

בסיור של MSC Cruises, תסתובבו ב-לונדון איי (London Eye), תעברו ליד בתי הפרלמנט ותציצו במגדל השעון של הביג בן. טיילו ברחבי הייד פארק הרומנטי, קנו בקובנט גארדן המקסים, או בקרו במוזיאונים חדשניים כמו הטייט מודרן. בין אם אתם מתעניינים באמנות, תרבות או היסטוריה, האפשרויות של לונדון הן אינסופיות!

בריטניה היא ארץ עתיקה, עיר של תרבויות פרה-היסטוריות. צאו לסיור של MSC Cruises למעגל סטונהנג', אחד מציוני הדרך המסקרנים ביותר בבריטניה. אתר מורשת עולמי זה של אונסק"ו הוקם לפני כ-5000 שנה במהלך התקופה הנאוליתית. כאן תוכלו להעריץ את טבעת האבנים – כל אחת בגובה של כ-13 מטרים, רוחבה של 7 מטרים ומשקלה של כמעט 25 טון! לאחר מכן, צאו לעיירה מימי הביניים סולסברי, כדי להתפעל מהקתדרלה הגדולה שלה – אחת הכנסיות ההיסטוריות המעולות ביותר באנגליה, שראשיתה במאה ה-13. תיהנו מסיור של MSC Cruises לטירת וינדזור הקסומה, שנבנתה על ידי ויליאם הכובש בסוף המאה ה-11. מבצר אדיר זה מתהדר במגוון של סימני היכר מכובדים, כולל מאפיינים גאורגיים, ויקטוריאניים וגותיים. ראו מבני המלוכה, המשמשות את המלכה אליזבת השנייה לאירוח ראשי מדינות, הכוללות תקרות עם פרסקו, אביזרי וינטג' ויצירות אמנות שלא יסולא בפז. לאחר מכן, קבלו את קפלת סנט ג'ורג' מסוף המאה ה-15, מקום קבורתם של עשרה מלכים.

הפלגות מסאות'המפטון ולסאות'המפטון (לונדון) בשנת 2024

נסיעה לטרמינל של סאות'המפטון (לונדון).

נסיעה לטרמינל של סאות'המפטון (לונדון).