שייט באדינבורו דרך סאות' קווינספרי

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לסאות' קווינספרי

עיירת הנמל הסקוטית סאות' קווינספרי שוכנת ממערב לאדינבורו ומשקיפה על הים הצפוני הדרמטי. סיור חוף זה של  MSC Cruises לצפון אירופה היעד מתגאה במרכז עתיק, אגדה עם רחובות מהמאה ה -17 וה -18. בהמשך נבקר בבירה הסקוטית השכנה, אדינבורו, עם שפע פלאי ההיסטוריה שלה.

סיור חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • טירת אדינבורו
  • סיור באדינבורו
  • אדינבורו ו"המים של החיים"

טירת אדינבורו המלכותית שולטת בקו הרקיע של העיר מגבהים של קאסל רוק.

סיור חוף של MSC  מציג בפניכם את אחד האתרים המבוצרים העתיקים ביותר באירופה, שם תלמדו על ההיסטוריה שלה כמעון מלכותי, כלא, וחזקה צבאית. תוכלו להתפעל מהכיבודים של סקוטלנד, תכשיטי הכתר הסקוטיים הנוצצים, לפני שתעצרו לרגע של שלווה בקפלת סנט מרגרט. לאחר מכן, תוכלו לצפות בנופים עוצרי נשימה של העיר והרחובות ההומים שלמטה.

סיור זה ייקח אתכם לאדינבורו, עיר הבירה המפוארת של סקוטלנד, הממוקמת באופן דרמטי על גבי סדרה של הרי געש נכחדים וצוקים סלעיים. הסיור יעניק לכם שפע של זמן פנוי לגלות  את מרכז העיר בקצב שלכם. נתחיל בסיור מרתק באוטובוס, הכולל את רוב המונומנטים ההיסטוריים והאתרים של אדינבורו הן בעיר העתיקה של ימי הביניים והן בעיר החדשה של המאה ה-18. כמו כן על המסלול הם ארמון הולירוד, מעונה של המלכה אליזבת השנייה אדינבורו ,פארק מלכותי, שבו תוכלו לטפס עד המושב של ארתור עבור כמה נופים יפים ברחבי העיר. הכינו את המצלמה שלכם כדי ללכוד את כל המראות הנפלאים שיש אדינבורו להציע.

אדינבורו, עיר הבירה המפוארת של סקוטלנד, ממוקמת באופן דרמטי על גבי סדרה של הרי געש נכחדים וצוקים סלעיים. סיור זה מתחיל בסיור אתרים קצר באוטובוס ובנוטינואים בחוויית הוויסקי הסקוטי המרגשת. צאו לנסיעה מרתקת בתוך "חבית"  דרך מזקקה משוכפלת כשאתם הופכים לחלק מתהליך הכנת הוויסקי. בכל שלב בתהליך ותהיה לכם הזדמנות לגלות את סוג הניחוחות והטעמים הפונים לחיך. הביקור מסתיים בטעימות דראם ובהזדמנות לראות את האוסף הגדול ביותר בעולם של 3.500 בקבוקי וויסקי. משם נמשיך בנסיעה במורד המייל המלכותי ההיסטורי של אדינבורו. הסיור ממשיך לעיר החדשה הג'ורג'יאנית עם הבתים העירוניים האלגנטיים והפארקים הפרטיים שלה, לפני שנחזור לאוניה בסאות' קווינספרי.

הפלגות מסאות' קווינספרי והפלגות לסאות' קווינספרי (אדינבורו) ב-2024