הפלגות לקירקוול

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לקירקוול

קירקוול (Kirkwall), העיר הגדולה ביותר בארכיפלג אורקני, ממוקמת באיים הצפוניים של סקוטלנד. יעד הפלגות מפואר זה של MSC לצפון אירופה נחגג עבור אתר המורשת העולמית שלה אונסק"ו – מתחם טקסי ניאוליתי.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • האזור הכפרי של אורקני וזרימת סקפה
  • קתדרלת מגנוס הקדוש
  • סקארה, בריי ובית סקאל

סקפה פלו (Scapa Flow) הוא גוף ימי עתיק של מים המתוארך לימי הויקינגים. הוא מספק גישה לים הצפוני ולאוקיינוס האטלנטי, תוך שהוא מוגן על ידי מגוון של איים.

בסיור חוף  של MSC Cruises, המדריך שלכם יספר סיפורי מלחמה מרתקים על הצי הימי הבריטי. תוכלו לגלות את הצוקים הדרמטיים של אורקני, מעגלי אבן עתיקים, וקפלה קטנה שנבנתה על ידי שבויי מלחמה איטלקיים כסמל של תקווה ושלום.

קתדרלת מגנוס הקדוש, הקתדרלה הצפונית ביותר בבריטניה, שולטת בקו הרקיע הצנוע של קירקוול. בניין אבן חול אדומה מהמאה ה-12, הידוע בחיבה כ"אור הצפון", והוא מוקד טיול של חברת ההפלגות MSC Cruises. נבנה בשנת 1137 בסגנון רומנסקי, סנט מגנוס נוסדה על ידי ויקינג ארל Rögnvald. הישג אדריכלי זה מציג חלונות ויטראז' ועמודי הצהרה, המעניקים לו אווירה של פאר מלכותי.

היבשת, האי הגדול ביותר בארכיפלג אורקני, היא ביתם של היישוב הניאוליתי השלם ביותר באירופה, סקארה בריי. בסיור חוף  של MSC Cruises תבקרו בשמונה בתי אבן, שחלקם מתוארכים לשנת 3180 לפני הספירה. אתר מורשת עולמית זה של אונסק"ו כולל אוסף של חפצים מדהימים, כולל כלים, חרוזים וכלי חרס. בקרבת מקום, בקרו בבית סקאיל, אחוזה אחוזה משנת 1620, שבה תוכלו ליראות את הנוף המדהים של המפרץ.

הפלגות מקירקוול והפלגות לקירקוול (אורקני) ב-2024