הפלגות לשטוקהולם

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לשטוקהולם

עיר הבירה של שטוקהולם, הממוקמת על החוף המזרחי הנופי של שבדיה, היא יעד הפלגות של MSC לצפון אירופה. גלו את העיר הקוסמופוליטית התוססת הזו על פני 14 איים מקסימים ותראו את גמלה סטן המרהיבה, מרכז העיר העתיקה.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • גמלה סטן, מרכז העיר העתיקה
  • קונגליגה סלוט: הארמון המלכותי השוודי
  • הוואסה: ספינת מלחמה יוצאת דופן מהמאה ה-17

צאו לסיור ב- MSC Cruises לגמלה סטן של שטוקהולם, הרובע הישן הידוע בבניינים ההיסטוריים הצבעוניים שלו וברחובות מרוצפים צרים. כאן, תוכלו לגלות שלושה איים נופי – רידארהולמן סטאדן, ואת Helgeandsholmen.

בקרו באתרים בולטים כולל הארמון המלכותי של קונגליגה סלוטה, בניין הפרלמנט של ריקסדאגשוסט וקתדרלת סטורקירקאן. גלו בתי מסחר, כיכרות ציוריות ומגוון חנויות, בתי קפה ומסעדות.

הארמון המלכותי של שטוקהולם הוא מעונו הרשמי של המלך. בסיור של MSC Cruises תבקרו בבניין הבארוק המרהיב הזה, שתוכנן על ידי האדריכל הנודע טסין. גלו מרחב עצום של יותר מ-600 חדרים ב-11 קומות מרשימות. לאחר מכן, תוכלו להציץ בדירות המלכותיות המעוצבות בצורה נפלאה, הכוללות רהיטים מעולים ועבודות אמנות ייחודיות.

צאו לסיור חוף  ב-MSC Cruises במוזיאון הימי ואזה כדי לראות את ספינת המלחמה השבדית המשומרת ביותר בעולם. במהלך סיור חוף מרתק בן שעה, תלמדו כיצד התגלתה הספינה מהמאה ה-17 בשנת 1956, לאחר ששכבה על קרקעית הים של שטוקהולם במשך מאות שנים! נוף מעל 98% של המבנה המקורי, בתוספת מאות פסלי עץ משוחזרים. סיימו את היום עם ארוחה או משקה במסעדה התוססת של המוזיאון.

הפלגות משטוקהולם והפלגות לשטוקהולם ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות שטוקהולם

דרכי ההגעה לנמל ההפלגות שטוקהולם