הפלגות לגטבורג

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לגטבורג

גוטנבורג, עיר נמל קוסמופוליטית בדרום מערב שוודיה, ממוקמת על החופים היפים של אזור הים קטגאט. יעד ההפלגות של MSC לצפון אירופה כולל ארכיטקטורה ניאו-קלאסית, פארקים ציוריים, תעלות מקסימות ומרכז היסטורי.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות כולל:

  • סיור פנורמי בגוטנבורג
  • מרכז המדע האוניברסיטאי
  • מבצר קרלסטן במרסטרנד

גוטנבורג היא העיר השנייה בגודלה בשוודיה, ומתגאה במגוון של שכונות יפהפיות. בסיור של MSC Cruises תלמדו עוד על היעד המסקרן הזה ועל כל מה שיש לו להציע.

תחלפו על פני כיכר גוסטב אדולף לפני שתגיעו לנמל קליפן עם אוסף של בתי מלחה ישנים, מפעלי זכוכית ובתי יציקה. בקרו בכנסיית Mastthugget, שראשיתה בשנת 1914, עם נופים מרהיבים של העיר. טיילו דרך פארק סלוטסקוגן, ראו את פסל פוסידון המפורסם של קארל מילס, וגלו את השדרה הגדולה של גטבורג עם החנויות, הפאבים ובתי הקפה שלה. קחו את מרכז התערוכות והקונגרסים השוודי, את מרכז המדע הלאומי השוודי, ואת אצטדיון הכדורגל אולאבי – הדובדבן שבקצפת!

האוניברסיאום, המרכז השוודי הלאומי למדע, מציע תצוגות מלהיבות שנועדו לרגש את כל המשפחה. בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו להיכנס לסביבת יער גשם עם נהר פיראנה, ביצת אנקונדה ומערת עכביש מצמררות. תוכלו להתפעל מהחיים הימיים השוקקים בעודכם צועדים דרך המנהרה התת-מימית. לאחר מכן, היכנסו לאיזור הניסויים המדעיים של "קלג'דו" ו-"אקספלורה" שבו מתבצעים מחקרים של צלילים וצבעים.

בקרו בעיירת החוף היפה מרסטרנד בסיור של MSC Cruises, תוכלו ליהנות מחופים מצוינים ונוף בתול. מצודת קרלסטן (Carlsten Fortress), מבצר אבן שנבנה על ידי המלך קרל גוסטב העשירי ב-1658, משקיף על העיר מהנקודה הגבוהה ביותר של האי. בקרו במצודה ותיהנו מנופים עוצרי נשימה של הארכיפלג מהחלק העליון של המגדל.

הפלגות מגטבורג והפלגות לגטבורג ב-2024