הפלגות לויגו

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לוויגו

הנמל הספרדי של ויגו, מול האוקיינוס האטלנטי הדרמטי, הוא עיר ימית ספוגה באווירה. הוא מתגאה בחנויות אומנות מסורתיות, בתי קפה ומסעדות, ומהווה נקודת התחלה מושלמת לטיולים בקרבת מקום.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • סנטיאגו דה קומפוסטלה
  • מרתפים ידועים בכפרים בגליציה
  • ויגו ו באיונה

סנטיאגו דה קומפוסטלה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, הוא אחד מהמרכזים ההיסטוריים והדתיים המובילים בספרד. בסיור חוף של MSC Cruises, תיהנו מנסיעה ציורית דרך נופי גליציה לפני שתגיעו לרובע העתיק שלה.

בקרו בכיכר פראזה דו אוברה-דוירו ובקתדרלת סנטיאגו דה קומפוסטלה – תצוגה של תכשיטים אדריכליים בסגנון רומנסקי, גותי ובארוק. אתר הקבורה המשוער הזה של סנט ג'יימס הגדול הוא היעד של דרך העלייה לרגל של סנט ג'יימס.

גלו את האזור הציורי של "ריה דה ויגו" בסיור חוף של MSC Cruises. ליבה של גליציה שופע בכפרים בעלי צבע, קסם ואופי. בקרו במרתפים בקמבאדוס, הידועים בייצור אלבריניו, אחד מענבי היין הלבן הבולטים בספרד. לאחר מכן תיהנו מבילוי ביקב "בודגאס אקוויטניה", שם תיהנו מטעימת יינות טעימה.

תבקרו בעיר היפה ביונה ובמרכז הימי שלה, בסיור חוף של MSC . תוכלו לראות את האתרים העיקריים של באיונה, הכוללים את טירת מונטריאל ואת חצי האי מונטה בוי, מגדל השעון ומגדל הנסיך, כנסיית הקולג' לשעבר מהמאה ה -13 והמונומנט בן 15 המטרים שנקרא הבתולה של הסלע.

הפלגות מויגו והפלגות לויגו (סנטיאגו דה קומפוסטלה) ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ויגו (סנטיאגו דה קומפוסטלה)

דרכי הגעה לנמל ההפלגות ויגו (סנטיאגו דה קומפוסטלה)