הפלגות לפרול

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לפרול

פרול, יעד הפלגות של MSC לצפון אירופה, ממוקם על החוף האטלנטי של ספרד בקהילת גליציה. מוגנת מהאוקיינוס על ידי צוקים טרשיים, לעיירת נמל ימית עתיקה לעיר זו יש המון מה להציע. ראו את טירת סן פליפה מהמאה ה-16 או קפצו למוזיאון הימי המרתק. בקרבת מקום, סנטיאגו דה קומפוסטלה מהווה יום בילוי יוצא דופן, הודות למרכז ההיסטורי של אתר המורשת העולמית של אונסק"ו.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • נשמת הים של פרול וטירת סן פליפה
  • גלו את לה קורוניה: "עיר הזכוכית"
  • סנטיאגו דה קומפוסטלה

העיר פרול, השוכנת על קו החוף האטלנטי של ספרד, שופעת בהיסטוריה ימית.

גלו את העבר הימאים של העיירה בסיור חוף של MSC Cruises עם ביקור במוזיאון הימי. גלה ספינות טרופות, מפות, מפרשים, כלי נשק ודגמים של ספינות טבועות. לאחר מכן, תיהנו משייט ציורי בסירה לאורך קו החוף היפה של גליציה, המנוקד בכפרי חוף ציוריים. לבסוף, בקרו בטירת סן פליפה מהמאה ה-16, מבצר חוף דרמטי שנבנה מאבן ואדמה. תיהנו מהנופים המדהימים של שפך פרול ושל נמל העיר שמעבר לו.

השמש המשתקפת על חלונות הגלריה של לה קורוניה יוצרת תעתוע מדהים של השתקפויות. סיור חוף זה של MSC Cruises ל'עיר הזכוכית" מציע יום מלא בהיסטוריה, יופי ואופי. צאו בנסיעה ברכבת לאורך הנמל, דרך האי קסטלו דה סן אנטון, אל מגדל הרקולס מהמאה ה-2 – אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. מפסגת הר סן פדרו, צפו בנופים נהדרים של לה קורוניה עם הארכיטקטורה הבארוקית, הרומנסקית והרנסנס שלה. לבסוף, תיהנו מטיול במרכז ההיסטורי ותראו את בית העירייה האלגנטי. עצירה בכיכר מריה פיטה – על שם האישה שעזרה להביס את הארמדה האנגלית מאפשרת קניות ואוכל.

סנטיאגו דה קומפוסטלה הוא אחד מהמרכזים הדתיים הראשיים בספרד ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בהפלגה של MSC, תרדו מהאוניה ב פרול לנסיעה ציורית באוטובוס גליציאני. בסנטיאגו דה קומפוסטלה, תשוטטו ברחובות ובכיכרות עתיקות, בדרך אל פראזה דו אובראדוירו המרשימה. התפעלו מהקתדרלה המרשימה עם המאפיינים הרומנסקיים, הגותיים והבארוקיים שלה – מקום הקבורה כביכול של סנט ג'יימס הגדול!

הפלגות מפרול והפלגות לפרול (סנטיאגו דה קומפוסטלה) ב-2024