הפלגות לאוסלו

הולכים בעקבות הוויקינגים

אוסלו, עיר בת אלף שנים, שנוסדה על האיים, היא יעד מושלם להפלגות MSC בצפון אירופה.

בירת נורבגיה תכיר לכם את התרבות והחיוניות של העם הנורבגי. מיקום אידיאלי למטרה זו, כאשר אתם יורידים מההפלגה שלכם, הוא מבצר אקרסהוס, שנבנה במאה ה-12, שבו ההיסטוריה משתלבת עם הנוף היפה של הנמל ושל האוניה שלכם. לחלופין, תוכלו לטייל בפארק הפסלים ויגלנד פארק שם תוכלו להתפעל מ-212 היצירות של גוסטב ויגלנד.

רעיון אטרקטיבי נוסף הוא לעלות לגג בית האופרה, בניין עתידני משיש וזכוכית בביורוויקה במוזיאון של ספינות ויקינגיות באי ביגדוי  תוכלו לנסות לדמיין כיצד חיו ההרפתקנים המחוספסים הללו, כאשר אתם מתפעלים מכלי השיט שהשתמרו בצורה מושלמת שנבנו במאה ה-9. ה-Scream by Munch המפורסם נמצא באוסלו, בגלריה הלאומית, יחד עם אוסף האמנות הגדול ביותר בנורבגיה.

במרחק של עשרים דקות בלבד מהעיר במקום זה אנו מוצאים את TusenFryd, פארק השעשועים הגדול ביותר בנורבגיה, עם לא פחות מ-30 אטרקציות. בהפלגה של MSC אתם יכולים לקבל מושג על איך היה הניווט בעבר על ידי ביקור במוזיאון המארח את "פראם", ספינת המפרש העץ המפורסמת ביותר בהיסטוריה של חקר הקוטב, המשמשת את רואלד אמונדסן בחקר הקוטב הדרומי ב-1911.

כדי לחוות את החיים של ארץ שכבר לא קיימת, בקרו במוזיאון ה-Norsk Folkemuseum, המוזיאון הנורבגי להיסטוריה של התרבות. ב- ביגדוי יש 155 מבנים היסטוריים מכל רחבי נורבגיה, כולל מרכז היסטורי עתיק וכנסיית עץ שנבנתה במאה ה-12. ולבסוף, בקרו בארמון המלכותי ובפארק המקסים שלו, שבו תוכלו לראות את חילופי המשמרות מדי יום.

הפלגות מאוסלו והפלגות לאוסלו ב-2024

דרכי הגעה לנמל ההפלגות אוסלו

דרכי הגעה לנמל ההפלגות אוסלו