הפלגות למולדה

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם למולדה

על החופים הדרומיים של חצי האי רומסדל בנורבגיה, המשקיף על מולדפיורדן הנהדר, היעד של הפלגות MSC לצפון אירופה של מולדה מוקף בהרים, אגמים ומפלים סוחפים. בקרבת מקום, נקודת התצפית ורדן מספקת הצצה לנוף יוצא דופן של 222 פסגות מושלגות, בעוד שהאי Håholmen מציע הצצה מרתקת לחייהם של הוויקינגים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הדרך האטלנטית
  • תצפית טרולסטיגן
  • Håholmen: Viking Saga Siglar

כביש האוקיינוס האטלנטי, שזכה בתואר "בנייה נורווגית של המאה", הוא אחד הכבישים היפים בעולם.

המסלול חוצה על איים קטנים, שוניות סלעיות וגשרים מרהיבים, כמו Storseisundet המדהים. בסיור חוף מרהיב של MSC Cruises, תוכלו להסתכל על השטח המדהים המחבר את האי אווריי לחצי האי רומסדאל וליבשת נורבגיה. התפעלו מהשילוב של דרך האוקיינוס האטלנטי בין הנדסה מודרנית לנופים טבעיים מרשימים.

נקודת התצפית הפנטסטית טרולסטיגן מובילה לקצה צוק בגובה 200 מטרים, ומציעה נופים יוצאי דופן של העמק שמתחתיו.בסיור חוף של MSC Cruises, תוכלו ליהנות מהנוף עוצר הנשימה מאזור התצפית, שתוכנן על ידי משרד האדריכלים Reiulf Ramstad.

גלו את חייהם של הוויקינגים בסיור חוף של MSC Cruises. עברו דרך הנוף המדהים של פרנפורדן, לפני עצירה בבאד, כפר דייגים. צאו לדרך הציורית של האוקיינוס האטלנטי בזמן שאתם הולכים לאי Håholmen, הידוע ב"מרכז הוויקינגים" המרתק שלו. כאן תוכלו להתפעל משחזור נאמן למקור של ה-Viking Saga Siglar, הספינה ששטה מסביב לעולם בשנת 1986. תיהנו מסיור באי ותתפעלו מהנופים המרהיבים שלו, לפני שתתענגו על ארוחת צהריים טעימה באחת המסעדות האופייניות של הכפר.

הפלגות ממולדה והפלגות למולדה ב-2024