הפלגות לברגן

התחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם לברגן

עיר הנמל ברגן, יעד בלתי נשכח להפלגות MSC לצפון אירופה, מוגנת מהים הצפוני על ידי פיורדים ואיים מרהיבים. בריגן, רובע הנזה, הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, המאופיין במורשת חזקה של ימי הביניים ובתי עץ צבעוניים.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • הקסם של הרובע הישן של ברגן
  • שייט לפיורד
  • הנוף מהר Fløien

צאו לסיור חוף של MSC Cruises אל מבצר ברגנהוס העתיק כדי להתפעל מה-Håkonshallen, אולם טקסים שנבנה במאה ה-13 על ידי המלך האקון האקונסון.

לאחר מכן, הפנו את מבטכם אל מגדל רוזנקרנץ, אחד מאנדרטאות הרנסנס החשובות ביותר בנורבגיה. גלו את בירגן – אתר מורשת עולמית של אונסק"ו – ואת הרציף ההנזה ההיסטורי, הידוע בארכיטקטורה הצבעונית שלו. שוטטו ברחובות מרוצפי אבן על פני בנייני עץ, בהם תגלו מסעדות, חנויות בוטיק וסטודיו לאמנים.

ראו את אחד הפיורדים המרהיבים ביותר בנורבגיה בסיור חוף בלתי נשכח של MSC Cruises. הפליגו ב-בייפיורדן וגלו מפרצונים צרים, הרים טרשיים ושלל איים יפים. תהיו מוקסמים מהנופים של ברגן ההיסטורית המשקיפה על מפרץ ואגן האטמוספרי, לפני שתגלו את אידסוואג הציורית והנופים הטבעיים המרהיבים שלה.

גלו את הר פלואן המלכותי בסיור חוף של MSC Cruises. אטרקציה פופולרית זו מציעה נופים של חצי האי ברגן היפה והפיורדים ההרים שמסביב. קחו את הרכבת המפורסמת של פלויבאן אל רציף התצפית, שם תוכלו להתפעל מהמחזה למטה – ראו מבנים היסטוריים לצד הנמל, רשת של שכונות וספינות אדירות שעגנו בנמל. לאחר מכן, אם אתם מרגישים באמת הרפתקנים, המשיכו ברגל במעלה ההר. כאן תמצאו שבילים, מסלולי הליכה ושבילים המציעים נוף מפואר.

הפלגות לברגן ב-2024