הפלגות מקייל

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הטיולים שלכם בסביבת קייל

קייל היא עיר נמל עתיקה בחצי האי יוטלנד, המשקיפה על הפיורד "קילר" בים הבלטי. היעד הזה של MSC Northern Europe Cruises ידוע בגנים הבוטניים שלו, במוזיאון הימי, אירועי השייט שהוא מארח והאנדרטה הימית. בהפלגה מקיל תוכלו למצוא את העיירה המקסימה לובק, ספוגה ביופי מימי הביניים או לצאת לאוטין, 'עיר השושנים', כדי לראות את הטירה המדהימה שלה בעלת ארבע כנפיים.

טיולי MSC Cruises מציעים שפע של דברים מרגשים לראות, הכוללים:

• Eutin 'עיר השושנים' והטירה שלה
• ליבק
• המבורג

יוטין, הממוקמת באזור של אגמי טורקיז מפתים, היא עיירה שלווה שראשיתה במאה ה-12.

בטיול של MSC Cruises, תעצרו ב'עיר השושנים' היפה כדי לשוטט בגנים של טירת Eutin וברחובות שמסביב לשוק.
ליבק היא עיר היסטורית על נהר טראב, הידועה בארכיטקטורה הגותית המפוארת שלה. טיול MSC Cruises לאתר מורשת עולמית זה של אונסק"ו יגרום לכם לספוג את האווירה האגדית שלו. תיהנו מנסיעה נעימה דרך הכפר הגרמני לפני שתגלו שפע של אטרקציות מרתקות. בקרו בשער הולסטן הנודע, כנסיית סנט מרי ובבית החולים של רוח הקודש.

המבורג, העיר השנייה בגודלה בגרמניה, היא מרכז פיננסי, פוליטי ותרבותי מוביל. תוכלו לגלות את כל מה שיש לנמל המדהים הזה להציע בטיול של MSC Cruises. עצרו ליד ה-Krameramtsgasse מהמאה ה-17, בקרו בכנסיית סנט מייקל הבארוקית, או חקרו את הרובע התעשייתי שפייכרשטאדט עם התעלות הציוריות שלו. לאחר מכן, תוכלו להירגע בפארק הבוטני Planten un Blomen, לפני שתפנקו את עצמכם בקניות ממבחר רחובות של חנויות.

הפלגות מקייל והפלגות אל קייל ב-2024

דרכי הגעה לנמל קייל

דרכי הגעה לנמל קייל