הפלגות לאיביזה

התחילו לתכנן את השייט שלכם והזמינו את הסיורים שלכם באיביזה ובפורמנטרה

למרות שאיביזה ידועה בעיקר בסצנת המסיבות שלה, איביזה היא גם יעד להפלגות הים התיכון של MSC, עיר מרשימה עם עיר עתיקה המבוצרת שלה, אתרים ארכיאולוגיים עשירים ומגוון של חופים מרהיבים. הפליגו כמה קילומטרים דרומה, ועוד תכשיט בלארי מדהים מגיח מהים: האי פורמנטרה.

סיורי MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל::

• האי איביזה
• האי וחוף הים פורמנטרה
• שייט בקטמרן

איביזה, אי הבידור, עם שפע פעילויות, נופים וחופים חוליים מפתים.

Iאיביזה, אי הבידור, עם שפע פעילויות, נופים וחופים חוליים מפתים. בסיור זה של MSC Cruises תבקרו בכמה מהנקודות הבולטות היפות ביותר באיים, כולל משטחי המלח: 'Las Salinas'. תצפו בסדרת הלגונות היפות הזו לפני שתלכו לעירייה השלווה של סן חוזה. שם תצפו בכנסייה המסוידת מהמאה ה-18 הידועה בפשטות הדקורטיבית שלה. לאחר מכן, בקרו בסן אנטוניו, עיירה שוקקת חיים עם נמל יפהפה. תיהנו מסיור ציורי בכפר הפופולרי הזה לפני שתגיעו לחוף הים המדהים.

תיהנו מחוויה ים תיכונית בסיור של MSC Cruises לאי פורמנטרה. טיול מעבורת קצר מאיביזה יתגמל אתכם בחופים בתוליים, מים קריסטלים ואווירה רגועה במיוחד. לאחר מכן, תראו את אתר הנופש על החוף Es Pujols, שזכה לשבחים בזכות הים הטורקיז והחול הרך שלו. גלו את העיירה, אם זה בטבילה בים, או להירגע במסעדה באוויר הפתוח, לבסוף, בקרו בחוף Migjorn שבו תוכלו לשכוח מכל הדאגות שלכם ולטייל בשבילי עץ, גלו את הדיונות או הביטו בים היפה.

הזמינו סיור מרגש של MSC Cruises לאי פורמנטרה. תקבלו הצצה מדהימה לקו החוף הבלארי מהנוחות היוקרתית של קטמרן. הפליגו על פני פלאיה דן בוסה עם טיילת הדקלים שלה לפני שמטילים עוגן ליד חוף אילטאס. כאן, תיהנו מהרבה זמן בשמש הנוצצת, תיהנו מהנופים המרהיבים או תשחו בים הקריסטלי. בחזרה אל הסיפון, תיהנו מארוחת צהריים טעימה של ברביקיו וכוס סנגריה ספרדית. לאחר מכן, צפו בנוף המרהיב של האיים הבלאריים בזמן שהקטמרן חוזר לאיביזה.

הפלגות מאיביזה והפלגות אל איביזה (בלארי) בשנת 2024