הפלגות לטנג'יר

תחילו לתכנן את ההפלגה שלכם והזמינו את סיורי החוף שלכם בטנג'יר

טנג'יר, ששוכנת במיצר גיברלטר, הוא יעד הפלגות של MSC לים התיכון , הוא נמל אנרגטי ורב-תרבותי. העיר המרוקאית הקסומה הזו מתאפיינת בעיר מדינה המסוידת בלבן, מבוך של סמטאות מעוררות חושים, כיכרות שוקקות ואנשים מרתקים. הצצה לארמון דאר אל מחזן, כנסיית סנט אנדרו, פארק ג'רדינס דה לה מנדוביה ושער באב אל פאח המפורסם. רחוק יותר, בקרו פלאי טבע כולל מערות הרקולס הסוריאליסטיות.

סיורי חוף של MSC Cruises מציעים הרבה דברים מרגשים לראות, כולל:

  • מערות הרקולס
  • סוקים מסורתיים והגראנד סוקו
  • טטואן

מערות הרקולס ממוקמות ליד קייפ ספרטל, הנקודה הצפון-מערבית של אפריקה. הסיור המרגש הזה של MSC Cruises יאפשר לכם לגלות  את המערות עם דפוסי הגלים המדהימים שלהן. האגדה מספרת שהאל הרומי הרקולס נח כאן לאחר שהפריד בידיו החשופות את יבשת אפריקה ואירופה, וכך יצר את מיצר גיברלטר. לאחר שתצאו מהעולם האחר התת-קרקעי הזה, צפו בנוף עוצר הנשימה של האוקיינוס האטלנטי.

בקרו בקסבה התוססת של טנג'יר בסיור חוף של MSC Cruises. סיור זה אידיאלי למי שמתעניין בחקר העיר העתיקה ובתרבות המרוקאית הצבעונית. הסתובבו ברובע ההיסטורי והתפעלו מהכאוס המסודר שלו לפני שתעשו את דרככם דרך מבוך של רחובות צרים אל שוק האוכל המקומי השוקק שלו. היכנסו לבית המרקחת כדי לצפות במגוון עצום של תבלינים, שמנים וחומרים בוטניים, או חנות בכיכר ההומה של מדינה, ה"פטיט סוקו" המפורסם.

צאו לסיור חוף של MSC Cruises לעיר הקסומה טטואאן, הממוקמת בעמק מרטיל במרוקו. העיר העתיקה ההיסטורית של העיר, מוקפת בהרי ריף המלכותיים, ומיוחדת בבניינים המסוידים בלבן, היא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. גלו את מדינה העתיקה של טטואן, תוך כדי הליכה דרך השוק הססגוני. תהיה לכם הזדמנות לרכוש מוצרי אמנות ומלאכת יד מקומיים לפני שתצפה בהופעה פולקלורית.

הפלגות לטנג'יר (טטואן) ב-2024